Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet jövője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet jövője ennek a kapcsolatnak? Megéri várnom rá? Én F/19 Ő L/18

Figyelt kérdés

Van egy lány barátom akit 3 éve ismerek, miután megismertem kényszerből Németországba költözött (nem mellesleg van barátja aki ki költözött vele és a családjával együtt) és olyan fél évente hazajön meglátogatni a barátait, legutóbb 2 hónapja. Amíg itt volt gyakran átjött hozzám, és elmentünk kirándulni, vagy épp moziba. A lényeg, hogy azt ő is belátja, hogy köztünk nagyon komoly összhang van, és nem mellesleg használtuk a lélektárs szót is, kiegészítjük egymást, szeretünk együtt lenni, képesek vagyunk órákon át beszélgetni bármiről, megegyezik az érdeklődési körünk, befejezzük egymás mondatait és mind kettőnk irányából megvan az a bizonyos kémia is. Amikor együtt voltunk mindig odabujt hozzám átkarolt, persze én is őt, volt, hogy együtt aludtunk nagyon szorosan összebújva, a lényeg, hogy a szexuális kapcsolaton kívül minden megvan köztünk ami egy jó kapcsolathoz kell, mindig megnevettetjük egymást, egy puszta jellegtelennek tűnő mondatunkkal is mosolyt csalunk egymás arcára. Beszéltem is vele erről, és egyetértett abban velem, hogy mi nagyon boldogok lehetnénk együtt. Elhangzott az a bizonyos gyakran visszhangzó mondat is, hogy " ha nem lenne a barátom biztosan lenne köztünk más is a távolságon kívül", viszont azt is hangoztatta sokszor, hogy neki ott van a barátja és így ez nem működhet, de szeret mint legjobb barátot. Most visszament, és legközelebb csak hónapok múlva jön haza, és rádöbbentem arra, hogy szerelmes vagyok belé. Mondta, hogy ha gondolom, kimehetnék majd hozzá egy kis időre, nagyon örülne neki. Szerintetek megéri kimennem, vagy csak áltatom magam? A fő probléma a barátja, nem tudom milyen a kapcsolatuk, szereti őt abban biztos vagyok, de ha annyira szereti megtörténhettek volna azok a dolgok amiket az előbbiekben leírtam? :)

A válaszokat előre is köszönöm!



2016. jún. 13. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:
szeintem keress valaki olyat, akire nem kell " varnod" ::) sok boldogtalan percet sporolsz meg magadnak.
2016. jún. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Berzéki Tamás válasza:
Szia! Szerintem maradjatok csak jó barátok és keress valaki mást magadnak!Gondolkozz mások fejével! Te örülnél ha te batátnődre pályázna valaki, akivel ő jó összhangban van?
2016. jún. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!