Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Valaki segítene? Megéri...

Valaki segítene? Megéri felkeresni őket?

Figyelt kérdés
Üdv! Arról van szó, hogy apukámnak van egy húga, akit sosem ismertem, mert csúnyán összevesztek 10-15 évvel ezelőtt. És ahogy "öregszem" egyre jobban érdekel a családfám azon része. És bármikor kérdezgettem a szüleimet róluk, mindig vagy idegesek lettek vagy elterelték a témát, és ez nagyon zavar. Annyit tudok, hogy volt egy autókereskedésünk, ők még mindig ott vannak, nagy valószínűséggel ott is laknak. (képeken láttam az épületet). Szóval elkezdtem kutakodni (mai gyerek lévén rögtön a Facebook-on kezdtem keresgélni, de nincsenek fent) és megtaláltam a cég, e-mail címét, telefonszámát, és a házszámot. Arra gondoltam, hogy a szüleim tudta nélkül elbuszozok oda, aztán rájöttem, hogy az nem túl jó ötlet, aztán az jutott eszembe, hogy felhívom a céget, de akkor meg az volt, hogy sosem hallottam se a nagynéném, se a nagybátyám hangját, ráadásul még a keresztnevüket se tudom. Mit szólnék a telefonba? Halló jónapot az unokahúguk vagyok tudom hogy nem ismernek, de az vagyok igen... nagyon hzülyén jönne ki. Az e-mail írás a legegyszerűbb, de oda meg mit írjak? Vagy hogy oldjam meg a problémát? (ha ez az) Ebben kérnék segítséget...(és nem szeretném hívni Lilut :D)ELőre is köszönöm szépen :)
2016. jan. 14. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért érdekelnek? Mivel leszel több? Mi hiányzik az életedből?
2016. jan. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%

Kezdetnek írj annyit az emailba, hogy láttad a céget, és érdekel, ls szeretnéd megkérdezni a tulajdonos nevét. Vagy ha nagyon inkognitóba akarsz nekik levelet írni kérdezd meg milyen autókat árulnak. Általában ilyenkor protokol, hogy aláírják a nevüket. Ha nem akkor kérdezz rá a tulajdonos nevére.

Arra nem gondoltál, hogy az autókereskedésen vitáztak össze, és nem tudható, hogy a tulajdonjog, hogy került csak a nagynénéd kezébe. Szerintem próbálj anyukáddal beszélni óvatosan róla, hátha anyukád segít, ha apukád nincs otthon, és mesél apukád testvéréről. A titkos nyomozgatás apukásék háta mögött olyan vitát generálhatnak kéőbb neked, amit lehet később megbánnál. Ne a szüleid háta mögött kutakodj.

2016. jan. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elnézést több helyen eltévedt a klaviatúrán a kezem, de az agyatok olvasás közben úgyis kijavít majd. :)
2016. jan. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!