Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tényleg semmit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg semmit nem kell belelátni vagy tetszek neki?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy már sok ilyen kérdés volt,de a tanáromról van szó és biztos vagyok benne hogy diákként kedvel,de bizonytalan vagyok hogy esetleg nem tetszem-e neki.

Egyetemi tanárról van amúgy szó.


Van amit még nem vennék feltétlenül jelnek ,például hogy sokszor néz rám,van hogy rám néz,aztán valaki másra,majd megint rám,néha mintha csak nekem magyarázna.

Viszont azt is észreveszem hogy mintha elpirulna,zavarba jön,és miután rám néz,néha igazít magán valamit,ruháját,vagy csak megsimítja az arcát,a karját.Olyan is volt hogy a közös óránk után ottmarad a teremben,mikor nekünk valami más előadás jellegű dolog volt,leült nem sokkal elém,akkor is láttam hogy gyakran "magához ért" és egyszer hátranézett felém,és rám mosolygott.Csak úgy,ok nélkül.Hozzá sem szóltam.Nem a mellettem ülőkre mosolygott,mert azt láttam volna.


2016. szept. 23. 19:32
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Fiatal de nem az elso eve hogy tanit.Mar azert par eve itt van.

Nem hiszem hogy emiatt lenne ilyen.Meg mas csoportjai is voltak mar.

2016. szept. 23. 22:12
 12/14 anonim ***** válasza:

aham, látom, mennyire elfogadsz minden választ :D

CSak hajtod a magad kis nótáját, h de már pedig nézett és zsvarban volt,naná, hogy miattad, hisz te vagy a világ közepe és láttad, h magához ért, persze:D


Tipikus tini üldözési mánia, ők vannak meggyőződve arról, hogy mindenkinek bejönnek, aki csak rájuk néz, na meg arról, hogy minden csakis róluk szól. Lehet , h idősebb vagy, de gondolkodásban kicsit le vagy maradva.

2016. szept. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Egyszerűen csak azt írtam,hogy tényleg láttam mi volt.Láttam,hogy zavarba jött,hogy magához ért,mint aki zavarában azt se tudja mit csináljon..ilyen volt tényleg.


Ezt nem én találtam ki.


És,mint írtam,ez nem jelenti önmagában azt hogy tetszem neki,de amiket leírtam,azokat nem kitaláltam hanem úgy volt.


Az is igaz,hogy fiatal tanár,de szerintem mivel már pár éve itt tanít,biztos megszokta már a tanítást.Meg másokkal is van órája..

Egyébként van egy másik fiatal tanár is,aki ráadásul új,még csak idén kezdett itt tanítani (nő), és mégsem jön sose zavarba,nem látszik hogy elpirulna,vagy igazgatná magát állandóan meg ilyenek.Pedig még teljesen új neki az épület,a város,az emberek,meg minden.


Most azt nem zárom ki hogy minden tanár más ilyen szempontból,de neki vadiúj minden,mégis teljesen magabiztosnak tűnik,ezzel a pasival szemben.

2016. szept. 25. 16:56
 14/14 A kérdező kommentje:

Vagy lehet hogy ez a pasi ilyen fajta?Aki sokszor zavarba jön,még akkor is ha ismeri a helyet,meg már tanít évek óta?


Amúgy azt nem értem még,hogy a legelső óránkon nem volt ilyen..de a második órától kezdve mintha megváltozott volna.

Az első órán ennek amit írtam,semmi jele nem volt.

2016. szept. 25. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!