Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, lányok ti lemondanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok ti lemondanátok egy bulit a barátotok/barátnőtök kedvéért? Esetleg abba is hagynátok a bulizást?

Figyelt kérdés

2016. szept. 26. 22:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
Ha ilyen lennék akkor igen hisz nekem a párom az első.27/F
2016. szept. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%

Természetesen, ez nem is kérdés. :) Ha van egy barátnőm, akkor magától értetődő, hogy ő dönti el mit csináljak és mikor, ő osztja be az időmet. Ez így normális. :)


23/F

2016. szept. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
28%
attól függ, mivel akarna rávenni... ;) Bizonyos testréseivel könnyen korrumpálhat!
2016. szept. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem járok bulizni 17-18 éves korom óta, nem is vonz különösebben, úgyhogy ez nem lenne túl nagy probléma. Az asszonytól viszont nem várnám ezt el, ha valakit zavar hogy a másik eljár akkor marha egyszerű a dolog, másik nőt\férfit kell keresni.
2016. szept. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Egy bulit.... talán. De leginkább akkor, ha majd én magamtól döntök úgy, és nem külső befolyásoló tényező nyomására hallgatok.
2016. szept. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit szeretne. Ha tud jobb programot... :)

De persze ha van valami baj van, akkor nyilván azonnal mennék.

2016. szept. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
43%
Számomra irreális a helyzet. Nem igazán értem, hogy miért kéne lemondanom egy bulit a barátnőm kedvéért? Miért kérne tőlem ilyet?
2016. szept. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Általában igyekszem az ilyesmit "egyensúlyban" tartani, tehát alapvetően több időt töltök együtt a párommal mint a barátaimmal, de nem hagynék ki egy bulit csak azért mert őt zavarja ez. Nyilván ha arról lenne szó, hogy történt vele valami és támogatásra van szüksége akkor eleve nem is lenne kérdés, hogy kihagyom-e a bulit, de ha csak rá jön a féltékenykedési roham azt nem tolerálnám túlságosan.
2016. szept. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem szeretek bulizni.
2016. szept. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem szeretek bulizni én sem, de most tegyük fel, hogy a számomra átfordított megfelelőjéről van szó- mi a lányokkal csak összejövünk valamelyikünknél esetleg beülünk egy kávézóba és napestig csacsogunk.


Erről nem hiszem, hogy lemondanék a párom kedvéért. Ha egy konkrét indoka van és konkrét alternatívát javasol (pl már beszerveztünk arra a hétvégére egy kirándulást, akkor azt mondom, hogy oké, máskor megyünk a lányokkal dumálni, vagy ha neki van szüksége segítségre mert mittudomén, eltört a lába és a wc-ig el kell támogatni vagy valami), akkor az más, de ha csak annyit mond, hogy nem szeretné, hogy menjek, mert "csak", sőt mi több, elvárná, hogy a kedvéért teljes egészében lemondjak ezekről a kis szabad estéimről, akkor nem engednék neki. Ha esetleg netalántán a lányokkal éppen bulizni/táncolni támad kedvünk, akkor sem azért megyünk, hogy pasizzunk, a féltékenység tehát nem indokolt, egyébként meg a barátaimtól eltiltani nagyon csúnya dolog lenne, nem is hagynám magam. Inkább őt meneszteném, ha ennyire nem képes elfogadni, hogy tőle különálló lényként szeretnék létezni a kapcsolaton belül továbbra is. Oké, mi mondjuk együtt élünk és nagyjából félévente találkozom a barátnőimmel, szóval nem hiszem, hogy releváns a helyzet.


De ha az a típusú lány lennék, aki minden hétvégén partiból partiba ugrál és él bele a világba, akkor szerintem hajlamos lennék a kompromisszumra- de teljesen lemondani akkor sem mondanék le róla (szerintem). Mérsékelni lehet, de teljesen abbahagyni minek? Besavanyodott öregasszony legyen 30 éves koromra? Ne már. Szóval nem hiszem.

2016. szept. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!