Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Újrakezdés? Lehetséges?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újrakezdés? Lehetséges? Milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Szakítottunk a barátnőmmel, pontosabban ő szakított velem. Persze ebben az elmúlt 1 hónapban éreztem hogy nem olyan minden mint az elején, nincs az a hatalmas szerelem mint kezdetben, de attól még szeretem és vannak érzelmek. Végül arra a megállapításra jutottunk hogy hagyjuk most a dolgot, mert ő nem tudja mit szeretne, az idő majd eldönti. Viszont megbeszéltük a dolgokat és mind a ketten rájöttünk, hogy elkényelmesedett a kapcsolatunk, az utolsó hónapban már nem mentünk el kettesben sehova sem, nem randiztunk, nem ápoltuk úgy a kapcsolatunkat mint régen. Én mondtam neki hogy ezt szeretném kijavítani. Ő azt mondta, hogy ő is szeretné kijavítani, de nem bízik magában mert fél hogy 1-2 hónap múlva megint rájön ez a dolog és szakítani fog és nem akar játszani az érzéseimmel. Így most nem beszélünk. Tudom hogy benne van a pakliban hogy ez idő alatt megismer más srácot, de erőszakoskodni meg nem szeretnék, azzal csak elijeszteném. Én is kimozdulok, mert nekem is meg kell tapasztalnom hogy milyen más lányokkal, vagy ő-e az igazi. Szerintem így, hogy tisztában vagyunk vele hogy mit rontottunk el, lenne esélyünk majd később, ha persze addigra letisztázza magában a dolgokat és rájön hogy tényleg engem akar. Egy biztos: soha többet nem hagynám ellaposodni a kapcsolatot és mindig tennék érte hogy megújuljon.

2014. szept. 29. 21:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Skippeld a fenébe. Igy ahogy leirtad 100%-ig biztos vagyok benne hogy te mar eldontotted hogy folytatni fogod vele, de megfogod banni.o mar egyszer kitudta mondani hogy nelkuled jobb, miert alazod meg sajat magadat? Majd mikor megint kidob es otthon fekszel egyedul osszetorve, akkor remelhetoleg eszedbe jut ez a valasz es nem soha nem fogadsz vissza tobbe senkit, ha meg nemtanulsz a hibadbol akkor meg is erdemled


Ugyhogy leirom megegyszer: skippeljed

2014. szept. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Először is ha ezek szerint többszöri megbeszélés után is lapos maradt a kapcsolat akkor a jövőben is az maradna!Másodszor ahogy levettem a csajt nagyjából semennyire sem motiválja az hogy tegyen a kapcsolatért az hogy ő nem akar az érzéseiddel játszani na pont ezzel vágta beléd a legnagyobb kést.Én ha a helyedben lennék hagynám a francba az egészet.
2014. szept. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kisértetiesen hasonlít az eset a kapcsolatunkra, aminek tegnap vetettem véget. Pont e miatt (L/17). Szerintem felesleges az újrakezdés, mert ha ő is szerette volna folytatni, akkor nem állt volna közétek egy olyan dolog, mint az "ellaposodás", változtattatok volna rajta . Őszintén megmondom, én is ezzel a kifogással álltam elő, mert nem tudtam jobbat kitalálni. És annak érdekében, hogy ne jöjjek ki szarul a dologból, kamuztam egy picit. Pedig egy másik pasi áll a dolog mögött...Sajnos ez van. Ezen az opción is el kellene gondolkodnod.
2014. szept. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
túl hosszú...
2014. szept. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A hàrmas vàlaszoló nagyon jól ìrta. Egy ellaposodàs nem szabadna,hogy ezt eredményezze ha egyébként jó a kapcsolat.

Az ellaposodàs az én kapcsolatomban is megjelent nem is egyszer részemről de én ezt màr úgy közöltem a pàrommal,hogy tudj most egy dararabig menni jönni fogunk. Ő ezen sosem sértödött meg hisz nincs min....Sokkal durvàbb dolgok miatt szakìtottunk de azt megbeszéltük. Bennem sosem vetült fel ilyen miatt szakìtani.

2014. szept. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

"Először is ha ezek szerint többszöri megbeszélés után is lapos maradt a kapcsolat akkor a jövőben is az maradna!"


Nem beszéltük meg ezeket. A szakítás után beszéltük meg ezeket, éppen ezért volt rossz, mert a kapcsolat közben kellett volna.

Nincsen harmadik személy ebben biztos vagyok!

2014. szept. 29. 22:38
 7/13 anonim ***** válasza:

"hagyjuk most a dolgot, mert ő nem tudja mit szeretne, az idő majd eldönti.">>De nagyon is tudja,hogy mit szeretne,csak neked nem mondja el.

"Viszont megbeszéltük a dolgokat és mind a ketten rájöttünk, hogy elkényelmesedett a kapcsolatunk,">>Na látod!Tudod te,hogy mi volt a hiba.Nem figyeltél rá eléggé.

"Ő azt mondta, hogy ő is szeretné kijavítani, de nem bízik magában mert fél">>Itt mint nő,tőled várja el,hogy lépjél helyette,ergo ad még lehetőséget neked,amit később az orrod alá dörgölhet.

"és nem akar játszani az érzéseimmel. Így most nem beszélünk.">>Épp most sz.rik a fejedre,hogy békén

hagyhasd.

"Tudom hogy benne van a pakliban hogy ez idő alatt megismer más srácot,de erőszakoskodni meg nem szeretnék, azzal csak elijeszteném.">>Na látod,tudod te,hogy mit fog tenni,és azt is hogy neked mit nem kell tenned ekkor.

3.válaszoló:"3.hogy ne jöjjek ki szarul a dologból, kamuztam egy picit">>Na látjátok minden nő így szokott szakítani,vagyis kamuzik egy kicsit.

"Nincsen harmadik személy ebben biztos vagyok!">>Te csak ne legyél abban annyira biztos,éppen 2 mondattal följebb mondtad ki,hogy mi várható. Bocs,de az már a jelen.

2014. szept. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedved utolsó:)

Szerintem figyeltem rá eléggé, ugyan olyan voltam mint mikor megismerkedtünk, ugyan úgy viselkedtem vele. Tény hogy tenni kell a kapcsolatért, de nem csak nekem. Én hiába szeretnék ha ő most nem. Miért csak én teperjek? Nem értem. Amúgy meg biztos nincs harmadik, nehéz leírni hogy honnan tudom, de tudom:)

2014. szept. 30. 09:42
 9/13 A kérdező kommentje:
És csak én bizonyítsak? Neki is kell!
2014. szept. 30. 09:43
 10/13 anonim válasza:
Nagyon hasonló helyzetben voltam én is, szinte ugyan ez volt. És ne hidd azt, hogy nem hazudik a barátnőd...Én is azt hittem, hogy akit a legjobban szeretek (és úg gondoltam ő is) és 100%-osan megbízok benne az csak nem hazudna nekem. Utólag nézve nagyon sokat hazudott nekem is és magának is. Szinte biztos vagyok benne, hogy itt is képbe jött egy 3. személy, hiába hiszed azt, hogy nem. 7-es jól leírta egyébként. :D
2014. szept. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!