Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, titeket nem zavar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket nem zavar, hogy a pasitok megnéz más lányokat is pl az utcán?

Figyelt kérdés
2016. szept. 27. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Zavarna, de nem nezi oket :P
2016. szept. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
undorito...forditva milyen lenne??? 33F
2016. szept. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem szokta megnézni őket, ha velem van.
2016. szept. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom,hogy a pasinak a saját nője legyen a legszebb a legjobb... Ha meg nem az,lehet menni máshoz....
2016. szept. 27. 16:28
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem, mert nem csinál ilyet. Vagy ha mégis, akkor olyan diszkréten, hogy észre se veszem.

Hogy zavarna-e, az attól függ. Ha kocsányon lógó szemekkel bámulna 1-1 kimázolt "nő" után, akkor valószínűleg annyira primitív személyiség, hogy össze se jönnék vele, így nem lenne lehetőség rá, hogy zavarjon. Ha csak úgy diszkréten nézelődik, az nem gáz, én is szeretem megnézni az embereket, kortól és nemtől függetlenül, és elképzelni, hogy milyenek lehetnek, stb. :D

Ráadásul a párom érezteti velem, hogy odáig van értem, és én vagyok számára a legjobb, így nincs okom aggódni.

2016. szept. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem szoktam észrevenni, ezért nem zavar. De mivel folyamatosan érzem, hogy engem talál a legjobbnak, ezért igazából az se zavarna, ha észrevenném. Valószínűleg diszkréten csinálja, nem vetkőztet senkit a szemeivel, az szerintem elég bunkó dolog lenne.

Akkor szoktam észrevenni, hogy megnézett valakit, ha felhívja rá a figyelmemet, pl: "Nézd már, milyen vékony lába van annak a lánynak." Vagy: "Te is láttad azt a cipőt? Hogy lehet ilyet felvenni?"

2016. szept. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk az sem szép dolog, hogy mások öltözékét vagy kinézetét fikázza, de amíg nekem mondja, nem másoknak, addig nem gond.
2016. szept. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem szoktam észrevenni, gondolom ő is diszkréten csinálja a nézelődést, pont mint én.
2016. szept. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A vak férfiaktól eltekintve minden férfi megnéz más nőket az utcán. Aki ezt tagadja, az hazudik. Lehet ezt diszkréten, feltűnés nélkül csinálni, meg bunkón is. Ha a barátod nagyon megbámul más nőket, az jogosan zavar. Ha viszont önmagában az a tény zavar, hogy megnéz más nőket is, akkor azt javaslom, hogy a látássérült férfiak között keress párt.
2016. szept. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!