Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Csak engem zavar ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Csak engem zavar ha a barátom más lányokat is néz? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

2014. jún. 28. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Engem is zavar nagyon, nem csinálja feltűnően de észre szoktam venni
2014. jún. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar. Én is megbámulok más pasikat. Ez szerintem természetes.
2014. jún. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Miért te nem nézed meg a többi férfit? Főleg akik számodra is vonzóak? Szerintem ezzel nincs gond, amíg csak nézzük őket.
2014. jún. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ne mást nézegessen ha ott vagy mellette. Persze mindenkinél normális ha megnéz valakit, általában lányoknál is de ha már úgy csinálja h te is észreveszed, akkor visszavehetne egy kicsit, legalább a szeme ne essen ki. Engem is zavarna a te helyedben. Amikor velünk fordul elő ilyen én megkérdezem tőle, hogy "jól néz ki, tetszik?" persze ez nálunk inkább poén:D de aztán észreveszi magát ne félj:D
2014. jún. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom meg nezek par ferfit en is de nem akkor amikor ott ulok az olebe es nem amikor vele vagyok es nem esik ki a szemem..es foleg nem azt csinalom hogy a tobb mint egy eves kapcsolatom majdnem a kukaba dobom..
2014. jún. 28. 20:09
 6/8 anonim ***** válasza:
23%
Az én barátom is nézi őket sőt még beszélget is velük:o és ölelgeti őket:ooo mert barátok!!!! én is szoktam fiúkat...:D
2014. jún. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
en nekiugrok a csajnak ha megnezi es nem szolok hozza es ezt tudja ezert max ha megnez valakit es marlatja h csunyan nezek elkezdcsokolgatni...
2014. júl. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
szerinem mond meg neki oszinten h teged ez zavar es ha tovabbra is csinalja akkor szevasz tavasz ha meg szeret akkor vissza fog jonni es nem fogja tobbet csinalni ha meg nem akkor nincs is ertelme ennek a kapcsolatnak szerintem...
2014. júl. 4. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!