Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért vannak sokan annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak sokan annyira felháborodva ha egy fiatal lány nála idősebb férfival van?

Figyelt kérdés
2016. szept. 28. 15:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Nem vagyunk felháborodva. Mindenki magánügye kit hogy használnak ki... :)
2016. szept. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Nekem pl semmi bajom nincs vele nekem is volt már nálam idősebb barátom :)
2016. szept. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Senki nincs rajta felháborodva.


Ha nincs baj, akkor csinálsz?

2016. szept. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Attól függ mennyi az az idősebb. 5-8 év még tényleg nem a világ, 20 fölött szerintem még a 10 sem. De azért gondolkodj el, mit akar pl egy 16 évestől egy 30+ os pasi? Élete végéig szeretni? Aligha. Egyszer én is elkövettem egy ilyen hibát, anyum annyit reagált (kedvesen) legyünk inkább csak barátok. Mondom próba cseresznye. Hát nem kiderült, hogy a luk lett volna a lényeg? Hidd el, ritka, ha komolyabb a szándéka. És inkább a palira mérgesek, na meg a hölgyre is, hogy milyen vak. Majd elmúlik. Csak vigyázz, ne használjon ki :)
2016. szept. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mert sokan azt hiszik az életedről, hogy telefon, és bele akarnak szólni.

Nem kell velük foglalkozni. :)

2016. szept. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kb ugyanazért amiért egy fiatalabb pasi egy idősebb nővel van.
2016. szept. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van se*glyuka, de senki nem kíváncsi a másikéra. Magamból indulok ki. Nem is értem, hogy lehet még életképes a bulvársajtó. Vagyis tényleg épkézláb embereket az foglalkoztat, hogy ezzel meg azzal a celebbel mi van? röhej bameg
2016. szept. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mert szokatlan és ezért feltünő és több figyelem megy rá. De igazán szerintem nem zavarja a többséget.


De amúgy bármi nem szokást csinál az ember, akkor is ugyan így csodálkoznának, meg mondanák, hogy biztos vagy te ebben? Mindegy mi ez. Ha mondjuk egy butik eladó jelenkezne az orvosira akkor is mindenki nézne. Bárhol eltérsz a szokásostól, akkor ez van.

2016. szept. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem korfuggo, hogy a lany hany eves, mert nem mindegy, hogy:

25 lany, 43 ferfi

vagy

18 lany, 36 ferfi

pedig ugyanannyi a korkulonbseg.


Ez arrol jutott eszembe, hogy nekem idosebb a baratom 25-43, de mar nem vagyok kislany, nem ugy oltozkodom stb.


Multkor viszont lattam egy kis vekonyka nagyon gyerekes fiatal lanyt, porgos pottyos szoknyaban, kis spagettipantos topban, mint valami kis 12 eves ugy nezett ki es egy kopaszodo 40-es uzletemberrel ment be az Intimissime vasarolni, gondolom kap par neki draga fehernemut, ami a csavonak apropenz, aztan orul neki, a csoka meg kivetkozteti belole es megkefeli.


Igazandibol megdobbent, mert annyira gyereknek nezett ki a lany, tuti volt 18, csak olyan eretlen.


Masreszrol meg ha jo a csajnak, jo a pasinak neki tuti, akkor hadd szopja a kiscsaj annak a faxat akiet szeretne, lathatoan fel volt villanyozodva, hogy az Intimissimibe mennek csak vigyorgott meg ugranodozott.


Azt hittem a lanya amugy, de anyu mondta hogy a csavi szajoncsokolta a csajt elotte szoval ketlem. :)

2016. szept. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Helyes! Ha idősebb férfi leszek, én is fiatalabb lánnyal akarok majd lenni
2016. szept. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!