Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megtetszik egy fiú, de egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszik egy fiú, de egy másikba beleszeretsz, és csak ez után kezd el érdeklődni irántad az első. Ilyenkor mit kéne tenni? (bővebben lent) (21/L)

Figyelt kérdés

Többször is kerültem már hasonló szituációba, mikor nem tudtam választani, és ez most megint megtörtént. Tudom, hogy az ilyesmit nem lehet csak úgy megmondani másnak, hogy mit csináljon, főleg, mert ez függ a fiúk személyiségétől is, meg tőlem is, csak kíváncsi vagyok, hogy ti mit csinálnátok ilyen helyzetben? Mert én elég tanácstalan vagyok :/

Megismerkedsz valakivel, akit szimpatikusnak találsz, megtetszik, és esetleg el is tudod magad képzelni vele. Ez legyen az 1-es számú személy. Aztán jön a 2es, akibe beleszeretsz, komolyabban, mint az elsőbe, de nem tudod, hogy ő mit érez viszont, mert nem teljesen közömbös veled, de nem is mutat konkrét jeleket, de úgy hat, mintha azért picit érdekelnéd. Erre az 1-es számú személy elkezd érdeklődni irántad. Ilyenkor mégis mit kéne csinálni? Ha összejövök az elsővel, akkor az lesz, hogy lehet, ha vártam volna még, akkor a másik is konkrétabb jeleket küldött volna, és lett volna valami. Ha meg nem jövök össze az elsővel, mert várok a másodikra, akkor lehet, hogy a 2 szék közül a földre kerülök...



2016. szept. 28. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ilyen téren faék egyszerűségű vagyok, mindig azzal jöttem össze akivel egyszerre volt meg az összhang, a játszmázást meg mesze kerültem. Szóval én azt tanácsolom neked, hogy ne gondold túl a dolgokat.
2016. szept. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az év kérdése. Na és mit mond a "belső hang" ?
2016. szept. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első: mindkettővel megvan az összhang, épp ez a gond. Csak nem látok bele a másik fiú fejébe, azért nem tudom, hogy pontosan mik a szándékai.

Második: tudom, hogy hülyeség ilyesmit itt kérdezni, meg nem is azt várom, hogy már irányítsa az életem, azért is hangsúlyoztam ki, hogy csak kíváncsiságból kérdezem :) a belső hang, meg azt mondja, amit a kérdésben is írtam. Hogy a 2. személy iránt mélyebbek az érzelmeim, viszont nem biztos, hogy kölcsönös... Míg az elsőnél igen.

2016. szept. 28. 17:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű "fellángolásnak" hívják, szerintem piszkosul megbánod, akkor is ha a 2.-al összejönne a dolog.
2016. szept. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok


Azért szerintem nem hangzik túl jól, hogy az első mellett az szól, hogy ő a biztosabb...

2016. szept. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 1-est hagyd békén. Ne csináld azt ha nincs ló jó a szamár is.
2016. szept. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Megtetszik és beleszeret között nagyon nagy a különbség. A 2.at válaszd, még akkor is, ha utána a földre csücsülsz. Legalább nem köpöd magad szembe
2019. ápr. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!