Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tegyük fel, hogy van barátod/b...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyük fel, hogy van barátod/barátnőd és nélküle elutazol külföldre, ahol első látásra beleszeretsz valaki másba és a vonzalom kölcsönös. Mit csinálnál?

Figyelt kérdés

Velem régebben megtörtént ez és eszembe jutott és kíváncsi lettem, hogy mások mit csinálnának?

Ja az még fontos, hogy akibe beleszeretsz abban az országban lakik, ami messze van Magyarországtól (nem szomszéd).

Mit csinálnál ebben a helyzetben?


2009. márc. 31. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Eszembe sem jutna a masikkal maradni, mert mint mondtad, O messze van. Jart utat a jaratlanert meg nem hagynam el. Amugy szerintem ha valaki szereti a parjat, nem ad lehetoseget arra, hogy valaki masba beleszeressen...

termeszetesen hazamennek a paromhoz:)

2009. márc. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ha annyira vonzana h total megorulnek,nem birnek magammal akkor belemennek 1 futokalandba ami isteni lenne es eletem vegeig emlekeznek ra.

vagy csak flortolnek, mivel az meg nem a kinzo "mi lett volna ha..."-val

a kapcsolat fenntartasan kenm hiszem h sok eselye lenne,az csak kolcsonos kinlodas. max ha van ra esely h 1 even belul ossze tudunk koltozni es tenyleg nagy a szerelem.

2009. márc. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Én max, csókolóznék vele addig amíg nyaralok, utána ezt egy futó kalandnak és szép emléknek felfogva visszamennék a barátomhoz. Talán még el is mondanám neki, ha megbántam, meg különben is őszinte típus vagyok, A srácnak semmilyen elérhetőséget nem adnék meg, úgy sem találkozunk többet...
2009. márc. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Nem utaznék a szerelmem nélkül hosszú időre :) Ha mégis, sem rúgnám fel az itthoni (6 éves) kapcsolatomat senkiért. Pláne, nem egy ilyen kalandért. Mert őszinte vagyok, ha megcsalnám, elmondanám, mert így tisztességes. Ezt követően pedig szakítanánk, de ennek tudatában is elmondanám. Visszatérve viszont nagyon szeretem a barátomat, sosem tudnék ilyet megtenni vele, velünk. Akármennyire tetszene a másik srác. Maximum beszélgetnék vele. Én ezt tenném.

21(L)

2009. márc. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy mennyire illenénk össze az új féllel.Én biztos mérlegelnék hogy kivel lenne érdemes(ebb) járni,vagyis jobban megismerném az új férfit/nőt.Készítenék fejbe (kb) egy pro-kontra listát és e szerint döntenék.Ha pl az eredeti barátom elég szoknyapecér(hiába szeretjük egymást)a másik pedig nem,de mind2vel összeillek akkor nyilvánvaló hogy kit választok.
2009. márc. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Sejtettem, hogy a többség nem szakítana az itthoni párjával egy kalandért, tudom, hogy ez az ésszerű döntés :)

De ha ti is elmondtátok, elmondom én is, hogy velem mi történt: szakítottam a barátommal, pedig nem sokminden nem történt a külföldi sráccal és tudom, hogy soha többé nem találkozunk, de azért szakítottam, mert beleszerettem a külföldi fiúba és nem akartam úgy együtt lenni a volt pasimmal, hogy már nem szeretem, még akkor se, hogy tudtam, hogy a másikat tényleg nem láthatom többé. De ez már régen volt. :)

2009. márc. 31. 16:33
 7/7 anonim ***** válasza:
15%
Megcsinálnám a csajt, majd hazajönnék a barátnőmhöz.
2009. márc. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!