Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám ezt a kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám ezt a kapcsolatot megtartani egy jól működő és tartós kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
A barátommal több mint egy éve ismerkedtünk meg. 18 évesek vagyunk. Gyakran hallom azt, hogy ebben a korban még nem lehet tartós kapcsolatra vágyni, hiszen még nagyon fiatalom vagyunk és nagy általában az ilyen korán kialakult párkapcsolatokból nem lesz házasság, vagy ha igen, akkor az is rosszul végződik? Ez tényleg így van? Nagyon szeretjük egymást, szerelmesek vagyunk, legalábbis én nagyon. Távkapcsolatban élünk, heti egy alkalommal töltünk minőségi időt együtt a 100 km miatt... Mindketten sokat tanulunk és a barátaink és családjaink is fontosak nekünk. Néha úgy érzem, hogy nekem ez nagyon kevés. Hiányzik a mindennapi közelség. Viszont múltkor arról beszélgettünk, hogy ha hosszútávon tervezünk és mindketten komolyan vesszük ezt a kapcsolatot, akkor ez így tökéletes és nem unjuk meg egymást. Hiszen talán az ilyen fiatalkori kapcsolatok rombolója az a túl sok együttlét, amitől a párok megunják egymást. A kérdésem lényege igazából az, hogy amit most leírtam, az a barátom gondolata... Egyetértek vele. De mégis bennem van az az érzés, hogy hiányzik hogy gyakrabban beszéljünk, legszivesebben minden percét akarnám tudni. De meg kell várnom az esti telefonálást, amit persze minden nap folytatunk, és akkor nagyon boldog vagyok, mert jól tudunk beszélgetni és sokat nevetünk. Jó ez így, ahogy működik a kapcsolatunk?

2016. szept. 29. 18:33
 1/3 A kérdező kommentje:
Egy dolgot kifelejtettem, ami szerintem fontos... Miután itt befejeztem a sulit, oda készülök továbbtanulni, ahol ő él... Így gyakrabban együtt lehetünk majd... :)
2016. szept. 29. 18:39
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha mindkettőtöknek megfelel így,akkor bizonyára jól van.

De akkor valószínűleg nem írtál volna.

Azon pedig kár agyalni,hogy majd később mi lesz.

Mert azt sajnos nem egyedül Te irányítod!


"Minden lehetséges, sőt annak az ellenkezője is."

2016. szept. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy jól működő kapcsolathoz azt kell tudni, hogy minden ember változik. Ahhoz, hogy két ember azonos irányban változzon, nagyon meg kell ismerni a másikat, nagyon sok időt kell vele tölteni, és szinte mindent meg kell beszélni. Még a legkínosabb témákat is. Ha ezt 50 évig napi szinten meg tudjátok tenni, akkor már elmondhatod majd, hogy tartalmas és boldog párkapcsolatod volt/van.
2016. szept. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!