Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha és fél év után vége lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha és fél év után vége lesz egy kapcsolatnak bizonyos okok miatt, de a két fél szereti még egymást, akkor a fiu melyik esetbe jönne elöbb vissza a lányhoz? Ha a lány mérges rá, undok vele, nem beszél vele vagy ha kedves, tartják a kapcsolatot, vidám?

Figyelt kérdés
Ha a lány az utobbi szal boldognak nézz ki akkor a fiót enni fogja a fene nem? H miért nem szomoru? Vagy ti mit gondoltok?
2009. júl. 12. 16:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Most látom h elirtam a kérdés elejét szoval *Ha 1 és fél év!
2009. júl. 12. 16:24
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez a fiú szeretetétől függ szerintem. Persze a bunkózás nem jó választás, 1.5 év együtt töltött idő után talán ez a legrosszabb.


Szerintem idegesítőbb ha úgy viselkedsz vele mintha ennek itt kész vége pont, vége van, nem az a világ van kettőtök között mint régen.Beszélgetsz vele meg minden de másnak nagyobb figyelmet szentelsz, mosolyogsz jól érzed magad stb.Egy pillanat alatt észre lehet venni ha ez idegesíti,netán féltékenby lesz, mert ha szeret ezt nem nagyon fogja bírni.Ha meg nem érez semmit akkor ugysem fogja érdekelni. És legalább te sem kerülsz kínos helyzetben.Remélem érthetően írtam le :)


De sokminden függ attól is,hogy miért lett vége

2009. júl. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 4 év után szakitottam a barátommal,bár én már nem szerettem öt. Azt mondta hogy szemét voltam vele és nem kellenék már neki,de ennek ellenére minden nap hivott,és az agyamra ment...nem voltam bunkó,csak közömbös. Szerintem ez hatásos,de én nem igazán értem a kérdésed. Most ki akarsz békülni vagy nem?? Vagy mit akarsz ezzel?
2009. júl. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én csak általánossan kérdeztem,ha egy pár szakit,és szeretik egymást,ak a fiunak mi lenne az ami zavarná,és visszajönne hozzá,ha a csaj bunko vele,nem akarr rola hallani,vagy ha kedves vele,és boldognak lássa....
2009. júl. 12. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!