Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon abnormális, ha úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon abnormális, ha úgy érzem, gyermekemként szerettem/ szeretem az exemet?

Figyelt kérdés
A múlt héten szakítottam vele, 4 év után, mert már nem tudtam férfiként tekinteni rá. Tök jól elvoltunk, nevetgéltünk, beszélgettünk, gügyögtünk egymásnak, vigasztaltuk egymást, ha kellett. Aztán egyre punnyadtabb lett, mindig fáradt volt, eltűnt a szenvedély, rossz lett a szex, az anyja irányította. Én elkezdtem mással ismerkedni, és ezért inkább szakítottam vele. Nem éreztem, hogy fáj a szakítás, aztán egyik nap megláttam egy szőke kisfiút az anyukájával, és eszembe jutott róla. Majdnem elsírtam magam, sajnálatot éreztem...vagy hogy hiányzik... Mit gondoltok erről?

#ex #szakítás #abnormális #gyermekemként
2016. okt. 1. 12:43
 1/4 anonim válasza:
Ha mint gyerekedet szereted fura.Lehet,hogy egy mély barátság inkább
2016. okt. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Azt gondolom, hogy egy nőben egy férfi a NŐI, és ne pedig az ANYAI ösztönöket mozgassa meg! Ha netalántán születne egy gyereketek, akkor majd örülni fogsz, hogy hurrá, van két gyerekem? Ez így nem helyes!
2017. máj. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább fura sztem !
2017. máj. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez valóban nem egészséges. Jól tetted, hogy váltottál szerintem. Végül egyikőtök sem tudta volna megadni a másiknak azt, amire vágyik, és nem is tudtátok volna igazán tisztelni egymást, még akkor sem, ha te "anyaként" mindent megteszel a "gyermekedért". De ő nem becsülte volna, sőt, terhes is lenne a számára még akkor is, ha nagyon kényelmes a számára.
2017. máj. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!