Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A folyamatos, éveken keresztül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A folyamatos, éveken keresztül tartó egyedülállóság abnormális, szégyellnivaló állapot?

Figyelt kérdés
2015. jún. 24. 00:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%

Ha úgyérzed h azért vagy egyedül, mert nem tettéo meg mindent, akkor szégyellni való. Ha így is boldog vagy, akkor nem.

Kérdésedbõl adódóan ez nem hosz h kérdés lenne.

2015. jún. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
*hiszem
2015. jún. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Úgy érzem megtettem mindent, mégse jött össze soha.
2015. jún. 24. 00:48
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Akkor tettel meg mindent, ha elvezed az egyedulletet! Akkor fognak tspadni. N
2015. jún. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%
#4: Jól mondod, mert a nők kifigyelik, hogy egy férfi mikor érzi jól magát a bőrében, aztán rávetik magukat és megeszik az életüket. A szokásos forgatókönyv.
2015. jún. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
#4: Aki élvezi az egyedüllétet, gondolod, hogy kéne a háta közepére púpnak egy nő, mi? :D
2015. jún. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Nő vagyok, de nem érzem, hogy abnormális lennék. Szégyent sem érzek. Neked sem kellene.
2015. jún. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ne érdekeljen ki mit gondol.
2015. jún. 24. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Harom hazassagon tul vagyok. Szep volt, jo volt es eleg hosszu kapcsolatok is voltak ... van olyan exem akivel a mai napig joban vagyunk ... mostansag viszont mar majd egy evtizede egyedul vagyok es ez az en dontesem. Nem szegyen, nem hinnem, hogy abnormalis ... egyszeruen most igy akarom, jol elvagyok egyedul. Azt csinalok amit es amikor akarok, mincsenek kerdesek, nem kell elszamolnom semmimmel, nincs felelosegem senkivel szemben, nem kell odafigyelnem es gondoskodnom senkirol, olyan es annyi baratom van amennyit csak akarok, nem kell pofavizitre jarnom masok rokonsagahoz es nem kell rettegnem a hulye baratnoktol akik mindig sutyorognak es kevernek. Igen, neha hianyzik egy kis odabujas, en is kedvelem a szexet ... de! ... ha ezt az ici-pici hianyt leszamitom, sokkal jobb egyedul. Sokkal!
2015. jún. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 omba ***** válasza:
Nem egy szokatlan dolog, - szóval a szégyennek ehhez nincs köze.
2015. jún. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!