Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem abnormális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem abnormális állapot ez? Én, ha komolyan állok egy férfihoz, nem viselkedem így. Ti? Vélemény? 23L

Figyelt kérdés

Az egyik barátomról lenne szó. Kb. 3 éve ismerem. Van párkapcsolata, gyerekszerelem. A srác 20 éves, de már vagy 5 éve együtt vannak. A lány fiatalabb. Komoly kapcsolat, esküvői tervekkel. A srác ilyen biztos pont beállítottságú.


Ha kettesben vagyunk, vagy ha beszélgetünk neten szinte mindig célozgat kettőnkre. Van, hogy viccelődve, pl. ha segít valamit, akkor azt mondja, majd intim dolgokkal viszonozom és vigyorog, mint a tejbetök. Ha beteg voltam jobbulást kívánt, de reméli meggyógyulok, de ha nem leszek jobban, max. nem csókolgatjuk egymást "a közben" és kész. Ha ment a boltba és kértem hozzon valamit, ha úgy is megy, s mikor kiakartam fizetni, jött a majd "természetbe rendezzük" szöveggel. De persze ez csak nálam működik így, azt mondta. Aztán, hogy mit szólnék hozzá, ha egyszer mikor felnéz hozzán, nem bírná magát visszafogni és bla bla... Szerintem nem kell részletezni. Mondjam el neki, hogy mit szólnék hozzá. Egy idő után arra is rákérdezett, hogy kipróbálnám e vele az együttlétet, mert ő velem igen, el is gondolta, mi hogy lenne. De ezeket a dolgokat olyan természetességgel kérdezi, mondja, mint aki rákészül és csak úgy egy szia mizu, hogy vagy után.


Sokat dicsér, ha egy egyszerű nagdrág+felső van rajtam, semmi smink is 'fényez'.


Persze olyan is előfordult, hogy azt részletezte, milyen jó lenne együtt, de nem a szex miatt. Velem együtt: valahol, bárhol, messze, ketten. Fel se hozta az intimitást akkor. Inkább elvágyódás látszott rajta.


Tudom, hogy ez fura, de én csak elhallgatom, poénra vettem, amit többször sérelmezett.


Szerintetek ez normális egy komoly párkapcsolatban élőtől?


Én jelenleg nem nagyon beszélek vele, mivel a legutóbb flegma volt velem. A minap láttam, de csak futólag és csak köszöntem. Már messzebbről bámult én is kiszúrtam, de úgy tettem, mint aki nem vette észre. Bamba mosollyal, csillogó rámtapadt szemekkel nézett.


Szerintem ennek semmi értelme.


Nem is értem... Aki ilyen komolyan áll a kapcsolatához, mert a közeli haverok szerint nagyon komolyan gondolja, miért viselkedik így?


2015. nov. 3. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:

A jellemünk és a személyiségünk Mi Magunk Vagyunk.

DE

Az hogy kivel hogy viselkedünk, az csakis attól a személytől függ, hogy kivel állunk le beszélgetni.

Abban a pillanatban amikor veled van, Veled ilyen, rt ezt hozod ki belőle.

DE

Ha ott lenne a barátnő, az a viselkedés merőben más lenne.

Szeret téegd, több mint barátként, de van barátnője.

DE

Ha te nyitnál felőle, hidd el belemenne a dologba az asszony ellenére is. Csak csináljátok ügyesen, hogy le ne bukjatok.

Bár úgy látom te nem vagy nyitott a dologra, mert vagy olyan gerinces. Bár ebben lehet tévedek, és lépnél te is.


22/F

2015. nov. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A közeli haverok tévednek,vagy a pasinál a házasság és a szex nem feltétlenül függenek össze.

Te is kérdezhetnél tőle pár dolgot.

2015. nov. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 Nem mennék bele semmibe, jól érzed. Gondolhatod, nem sok kellett volna hozzá.


#2 Egyszer vmi olyasmit mondott, hogy: abban még nincs semmi, hogy ilyesmikről beszélünk...

Miért tévednének?

2015. nov. 4. 06:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyszer volt nekem is egy ilyen barátom, nagyjából mintha őt olvasnám a leírásodban. Így mi lehet a vége kérdésként halkan jegyzem, hogy az adott srác mostanra az én jövendőbelim.


Az, hogy te azt látod, hogy jajj de boldog kapcsolat, meg a csaj tervezgeti az esküvőt, nem jelent semmit. Gyerekszerelmek ritkán válnak be, és könnyen lehet, hogy a srácnak így kényelmes. (És hogy a "közeli haverok szerint" rész sem feltétlen megbízható, arra újfent a saját példámat tudom hozni, nálunk a barátomnál fix volt, hogy megkéri a csajszi kezét, csak idő kérdése, és ők már ásó-kapa... pedig nagyon nem. Csak éppen nem kommunikált erről kifelé, ha meg valaki rákérdezett, nyilván bólogatott.)


Az, hogy ennyire célozgat, azt jelenti, hogy nem bánná, ha lenne több. Veled. Azt se tartom kizártnak, hogyha jeleznéd felé, hogy nem közömbös, _de mivel_ kapcsolatban van..... akkor lehet, lépne ezügyben.

Azért sérelmezi, hogy elpoénkodod, mert ő nem (mindig) veszi annak.


Összességében, kérdésedre válaszolva, azért viselkedik így, mert tőled akar többet, de egy kényelmes több éves kapcsolatból nem fog kilépni, főleg, ha olyan ember, ahogy írtad, aki "biztos pont beállítottságú".

Rajtad múlik: felrázhatod a dolgot, ha szeretnél tőle többet, de ha nem, akkor jelezd felé, hogy aranyosak ezek a veled együtt gondolatok, de csak barátként gondolkodjon, és tartsd a távolságot.


25N

2015. nov. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!