Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet bízni a jövőben ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet bízni a jövőben ha nem volt még pozitív tapasztalatom, egy hosszútávú, viszonzott szerelmen alapuló kapcsolatom? 25l

Figyelt kérdés
5 éve nem tudok tovább lépni. Próbáltam sok pasival ismerkedni, összejöttem többel is rövid időre, de otthagytam őket, mert nem tudtam elengedni őt. Képtelen lennék másba beleszeretni, és ha valahogy mégis nagy nehezen, ha elveszíteném belehalnék.
2016. okt. 1. 23:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Hasonló cipőben járok,csak én még a szakítás után..ha gondolod,írj!
2016. okt. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
így is úgy is bele fogsz halni csak szólok. lehet így jobban tudsz bízni a jövőben kicsit :D
2016. okt. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
"Jók" a kilátásaid, az egyik volt kolléganőmre emlékeztetsz. Szegényke már a 40 valamennyit tapossa, de kb. 20 éves kora óta ugyanabba a hapsiba szerelmes, aki néhány éven keresztül gusztustalanul átverte, kihasználta, megalázta. Hajrá, lépj te is a nyomdokaiba!
2016. okt. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Bizzál abban, hogy csak-csak sikerül megváltoznod!!!!
2016. okt. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

23:28 Köszi! Így mindjárt könnyebb... :D Csak addig nem mindegy hogyan élek...

Nem használt ki és nem vert át, csak nem voltam neki elég fontos. Ő tovább lépett, én meg hagyom, csak élve eltemetve érzem magam néha, mert nem beszélhetek vele.

2016. okt. 1. 23:36
 6/11 A kérdező kommentje:
Aha, hát ha leesek a lépcsőn részegen lehet elfelejtem azt is hogy hívnak, reménykedjünk ebbe. xD
2016. okt. 1. 23:43
 7/11 anonim válasza:
Külföldön az ilyen sebeket nyalhatnám nők,mind szolgát,alattvalót tartanak.
2016. okt. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Dafug? :D Nincs szükségem szolgákra xD Bár reggeli kávénak örülnék amennyit ittam.
2016. okt. 2. 00:11
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem gondolod hogy szánalmas vagy.Van nála jobb is.Ő elfelejtett téged.Most te következel...
2016. okt. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%

1. Miért a jövőben akarsz bízni? Te most a jövőben élsz? NEM, te most a JELENBEN ÉLSZ!!


2. ha saját magadban nem bízol, akkor hogy akarsz a másikban megbízni?

3. mindent meg lehet oldani, csak akarni és tenni kéne érte (de te szerintem nem is akarod és nem is teszel érte, csak magadat sajnáltatod!!!)

4. "Tedd vagy ne tedd, de sohase próbálkozz! Yoda mester"

5. kezdj el önismerettel és önfejlesztéssel foglalkozni, olvass a témában könyveket

6. látom elég sivár lehet a mostani/jelenlegi életed, ha ennyire ragaszkodsz a múlthoz, amin változtatni már nem lehet!

2016. okt. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!