Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Belem szeretett egy csok miatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belem szeretett egy csok miatt?

Figyelt kérdés
Elutaztam egy hetre apukamhoz , ahol neha egyutt laktunk apum haverjanak a tesojaval , es amugy 5 napot vegul is egyutt toltottunk (nem romantikus ertelemben). Csak kirandultunk , varost neztunk stb. Utolso nap estejen csokoloztunk , majd fel akart menni a haloszobaba. De nem tortent semmi a csokon kivul. Masnap ram se nezett, mintha kinos lett volna neki. Aznap haza repultunk es ennek mar 10 napja. Azota folyamatosan irogatott, de csak ugy dumaltunk mint a haverok. Tegnap randiztam egy sraccal es apukamnak elmeselte anyum.. Apa elmondta ennek a sracnak aki most feltekeny. Holott nem fogadtunk orok huseget. En vagyok a hulye vagy o alaptalanul feltekeny? Szerintetek ennyitol belem esett? 20/L 29/F
2016. okt. 2. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Persze, hogyne :D

Zavarja hogy neki nem jutott semmi, mások meg kefélnek világba téged.

2016. okt. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tök mindegy? Ha nem kell neked az a srác, meg úgyis távkapcsolat lenne, akkor hagyd a fenébe.
2016. okt. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem fekudtem le senkivel...se vele se azzal akivel randiztam. Tavkapcsolat lenne. Szoval semmi ertelme szerintem. De o nagyon akarja
2016. okt. 2. 10:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nagyon akarná, akkor nem viselkedett volna így veled másnap. Szerintem ennyi.

Én is kerültem már hasonló helyzetbe egy részeges éjszakán. Táncoltunk, elcsattant egy-két csók és igencsak izzott a levegő, amikor jóéjt kívántam és elmentem aludni. Az illetőnek felesége, családja van, de nem rajta múlt, hogy nem történt semmi egyéb.

Láthatóan közelebb került hozzám és egyébként kollégám ráadásul, többet beszélgetünk, olykor elmegyünk együtt kettesben ebédelni, számíthatok rá, ha valamilyen probléma gyötör, de soha többé nem került szóba, hogy mi történt azon az éjszakán és nem lesz folytatása. Mindkettőnknek megbirizgálta a lelkét az a "buli", ez kiérezhető a kapcsolatunkból, de oltári nagy baromság lenne ennyi miatt borítani mindent és ezzel mindketten tisztában vagyunk, felnőttként kezeljük a helyzetet.


Én a te esetedre is azt mondom, hogy oltári nagy baromság ennyi miatt borítani az eddigi életeteket. Egy csók volt és erősen játszani kezdtek a hormonok, ennyi és semmi több. Majd leül a dolog.

2016. okt. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen! Ez csak egy csok volt szamomra..
2016. okt. 2. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!