Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőmmel 3 éve tökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel 3 éve tökéletes kapcsolatban élünk, de a legjobb barátnője belém szeretett és én is belé. Mit kellene tennünk?

Figyelt kérdés

Amíg nem találkoztam a barátnőjével (2 hónapja), addig a legboldogabbnak éreztem magam, barátnőm minden téren kielégít, szerelmes belém, én vagyok a mindene, férjeként tekint rám és felnéz rám, azonban én beleszerettem a legjobb barátnőjébe.


Megtudtam, hogy mindjetten nagyon vonzódunj egymáshoz, napok alatt halálosan szerelmes lettem belé és fel sem fogom hogyan történhetett ez.

Nem volt köztünk semmi, de mindketten egymásra gondolunk minden nap. Azóta hajnalig beszélünk elég gyakran.


Mit kellene tennem?

Összejönni vele a legnagyobb aljasság lenne és kisemmizném a barátnőm, mert szinte csak mi ketten vagyunk neki, illetve sosem bántanám meg, annyira szeretem őt! (Viszont nem vagyok szerelmes egyáltalán, a szexet sem élvezem annyira)


Mi lehet egy jó megoldás?

Ti mit tennétek? Vkinek hasonló helyzete volt már?


2015. dec. 14. 01:26
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
20/f
2015. dec. 14. 01:28
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem.volt. Mert ha szeretsz valakit nem szeretsz másba. Az a korrekt ha elmondod az igazat a barátnõdnek és szakítassz vele.
2015. dec. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 opened paradise ***** válasza:
100%
Így viszont megalázod.
2015. dec. 14. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem alázom meg, mert nem tud róla és nem szándékozom megcsalni.

Nem tudom, hogy próbáljak-e visszaszeretni belé vagy szakítsak vele és titokban legyek a barátnőjével utána?!

Sosem szeretném ha megtudná, hogy vele is együtt lehetnék akár, viszont tudom, hogy az a lány biztosan nem olyan, mint amilyen lányt keresek! Viszont nagyon szívesen kilépnék jelenleg a párkapcsolatomból azért, hogy szingli lehessek, és az élvezetekre meg ott lenne a másik lány egy kis időre.


Ez a két opció jöhet szóba szerintem, de nem tudom mit tegyek.

2015. dec. 14. 01:56
 5/12 anonim válasza:

ez nagyon gazz!! sztem ne okozz neki olyan fajdalmat h el mondod sztem z lenne a legjob dontes ha el szoknetek mert gy nem ojan nagy a fajdalom v nem tudom (natko)

17l

2015. dec. 14. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 opened paradise ***** válasza:
100%

Nekem volt már olyan,hogy exem úgy esett bele másba és kezdtek el dumálni,hogy én még ott voltam. Nem tudtam róla és pont emiatt megalázó!

Ha elmondta volna és lelép,kevésbé rosszabb,mintha bármi miatt is kényszerből marad mellettem.

2015. dec. 14. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha kölcsönösen beleszerettetek egymásba, azt meg fogja érteni a barátnőd. Nyilván összetöritek vele a szívét, de még mindig kevésbé, ha megcsalod, vagy dobod és titokban összejössz a bnőjével.

Én megérteném, ha tényleg szerelemről van szó. Az érzéseket nem lehet megállítani.

2015. dec. 14. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak én érzem itt az ellentmondást? 3 éve tökéletes kapcsolat,a barátnőd mindenben kielégít. Viszont nem vagy már szerelmes egyáltalán és a szexet sem élvezed annyira. Mindezt azért mert "beleszerettél" egy másik lányba. Ezek után elmerengsz azon, hogy most akkor megpróbálj visszaszeretni a barátnődbe (mintha az ilyesmi magától menne), vagy szakítsatok és titokban legyél a másikkal. És akkor jön ez a kommented:


"Sosem szeretném ha megtudná, hogy vele is együtt lehetnék akár, viszont tudom, hogy az a lány biztosan nem olyan, mint amilyen lányt keresek! Viszont nagyon szívesen kilépnék jelenleg a párkapcsolatomból azért, hogy szingli lehessek, és az élvezetekre meg ott lenne a másik lány egy darabig.


Tehát az indokod az, hogy állítólag beleszerettél a másik lányba, de az a lány nem olyan mint amilyet te keresel és csak az élvezetekre kellene a szakítás után? Van neked gerinced?

Az egyetlen mentséged, hogy húsz éves vagy, tehát élettapasztalatod nincs, de emberileg ez milyen már?Várj, lefordítom a problémádat: Unod a barátnődet, aki mindent megad neked és szívesen megdugnád az ő barátnőjét titokban. Jó lenne szinglinek lenni, hogy azt dughass akit akarsz. End of stroy. Tedd meg neki azt a szívességet, hogy szakítasz vele.

2015. dec. 14. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%
Ezért nem kell magyar pasas....
2015. dec. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Te nem beleszerettél a másik csajba, csupán megfarkalnád, mert ráuntál a kapcsolatodra. Ezek után nem értem, minek ez a mese a nagy "szerelemről" mivel arról itt szó nincs. A barátnőd meg hagyd ott, jobbad érdemel. És ha valaha számított is neked valamit, ne gyere össze a barátnőjével még egy kalandra se, hisz ha egy nap megtudná teljesen összetörne, még akkor is ha előtte szakítasz vele, úgy érezné hátba támadtad.. annyi csaj van még rajta kívül, keress valaki mást. Plusz ezután az írásod után ne próbáld ráhúzni, hogy beleszerettél: "... viszont tudom, hogy az a lány biztosan nem olyan, mint amilyen lányt keresek! ... és az élvezetekre meg ott lenne a másik lány egy kis időre."
2015. dec. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!