Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy hozzak ki egy ferfit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hozzak ki egy ferfit a konfortzonajabol?

Figyelt kérdés

Hatarozatlan, de jol erezzuk magunkat egyutt. Azt a tanacsot kaptam, hogy kicsit motivaljam, de nem tudom, hogy hogy. En nem vagyok az ilyen praktikak hive, en kimondom egyenesen, hogy mit szeretnek. De ilyenkor csak a boldogsag latszik rajta, de nem tesz semmit. Fel, hogy nehogy csalodjon megint.

Koszi a valaszokat

26L 27F


2016. okt. 2. 10:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Sehogy. Hagy szépen békén. nem mindenki akarja elhagyni a komfortzónát! jó ott!
2016. okt. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%

Nekem azért van konfortzónám, mert úgy, ott érzem magam jól.

Abból kikényszerítenek, rosszul érzem magam.

2016. okt. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
biztatsd és minden tettedben azt lássa h te bizony nem fogod átb.aszni, dicsérd
2016. okt. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

*off: KOMFORTZÓNA


on: Sehogy, ezzel egyedül kell megküzdenie. Érezzétek jól magatokat együtt, és legyél türelmes, ha hajlandó vagy várni rá. De arra azért figyelj oda, hogy ne használjon ki, és ne csak időrabló álarc legyen ez a feléd mutatott kép.

2016. okt. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Koszi, komfortzona.

Olyan sokat biztattam mar, es kitartottam mellette, de meg mindig semmi valtozas.

2016. okt. 2. 11:17
 6/14 anonim ***** válasza:
64%

hívd el, ahova menni szeretnél. ha nem megy, menj egyedül. persze ne sértődj meg, próbáld élvezni.


mondjuk nem mindegy, mit jelent a komfortzóna.


ha egész nap a gép előtt játszana, kiábrándulnék belőle. szólnék neki, hogy ne csinálja. hogy mi ez a kapcsolat így. lehet, hogy kiabálnék is vele.


nálunk a komfortzóna annyi, hogy széthagyja a cuccait és nem zavarja, ha koszos a lakás. ebben az esetben mixelek.


van, hogy megkérem, hogy csináljon meg ezt vagy azt. van, hogy kiakadok. van, hogy elmondom neki szépen, hogy nekem fontos, hogy mi van körülöttünk. van, hogy rendberakom az ő cuccait is helyette.


és ami a legjobb: mikor nekifogok több dolognak, vagy mondom, hogy miket akarok csinálni, akkor mondja, hogy ezt vagy azt hadd ő. aztán megcsinálja. néha meg is lep azzal, hogy tiszta lakásba jövök haza, vagy minden elő van készítve a főzéshez, és együtt kezdünk neki.


de tudom, hogy rendszert erőltetni nem lehet ebbe. hogy te heti 2x felmosol, én meg heti 2x elmosogatok. nem jó a kötelességérzet nekem se.

2016. okt. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%
Rúgd 3,14csán. :D
2016. okt. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7es :D te majom! :D 3,14 :D
2016. okt. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%

Mi ez a multis szöveg? "Komfortzóna". Legyél proaktív és flexibilis. :D


Viccen kívül. Az ember azért van kapcsolatban valakivel, mert komfortos neki valamiért.


Ha boldogságot látsz a partnereden, mire akarod "motiválni"? Ló ő, amellyel akadályokat kell ugratni?


Nem egészen értem, mit hiányolsz pontosan.

2016. okt. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hogy implikalodjon o is a kapcsolatba, Igy olyan, mintha csak en szeretnek vele lenni, o nem.
2016. okt. 2. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!