Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy jöhetnék össze vele?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sensitive 19 kérdése:

Hogy jöhetnék össze vele? Szerintetek ezek jelenthetnek valamit?

Figyelt kérdés
19éves lány vagyok, és van egy fiú, akivel 1éve nagyon jóba vagyunk laktunk is együtt ( csak lakótársak) aztán elköltöztem , azóta minden nap jön hozzánk, mosolyog mindig ha talizunk ( kétszer szexeltünk is.) De én szeretném komolyabbra venni, de nemtudom hogyan kezdeményezzek , hisz az elvileg a pasi dolga, de sok kis apró jelet vettem már észre. ( egyébként van egy zürös kapcsolazom, szerintem azért nem kezdeményez .)

2016. okt. 2. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk akkor vess véget a zűrös kapcsolatodnak...Nem lenne tisztább úgy?
2016. okt. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. "egyébként van egy zürös kapcsolazom, szerintem azért nem kezdeményez ." akkor kezdeményezz te! de előbb zárd le a sz..r kapcsolatodat!

2. kommunikáció, ne csak szexről

3. nem kell hogy mindig nálad találkozzatok, menjetek kirándulni a természetbe, színházba, moziba ..stb.

2016. okt. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 rrrrrreennnnn ***** válasza:
82%

Tehát aláfeküdtél 2-szer és kapcsolatban vagy.

Biztos nagyon jó véleménnyel van rólad.

Szerintem pont egy ilyen “nővel“ akarja komolyabbra fordítani.

2016. okt. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De akkor szerintetek van esélyem? Nem tudom hogyan kezdeményezhetnék
2016. okt. 2. 18:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nem tűnsz egy IQ betyárnak...
2016. okt. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mégis miért? Iq..az iq nem itt kezdődik, hogy valaki nem tudja , hogyan kezdeményezzen.
2016. okt. 2. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!