Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelemben létezik egyenlő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelemben létezik egyenlő kapcsolat?

Figyelt kérdés

Azaz mind a ketten ugyanannyira lelkesednek a másikért.

stb.

(Szerelemről van szó, barátságra vonatkozóan feltettem ezt a kérdést, és majd idelinkelem.)


Tehát van-e ilyen elméletileg?

Valakivel ilyen kapcsolatban vagy-e?

Láttál-e ilyen kapcsolatot?

Amit ehhez hozzáfűznél, az érdekel.



2012. dec. 31. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen. szerintem ha ez nem így van,akkor az hosszú távon nem is működik.
2012. dec. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

(

tehát a link barátságra vonatkozóan:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker..


oda írtam, hogy egyenlő energiát fektetnek a kapcsolatba, itt ezt nem írtam, mert a szerelemnél asszimmetrikus a kapcsolat, a férfi udvarol, a nő fogadja, ezért úgy tűnik, a férfi több energiát fektet bele, de nem biztos, mert a nő meg csinosítja magát, ez is energia....

a barátság viszont szimmetrikus kapcsolat)

2012. dec. 31. 17:34
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mindketten ugyanakkora energiát kell,hogy belefektessenek a kapcsolatba.Az a kapcsolat,ahol van alá-fölé rendeltség,az már nem is kapcsolat.
2012. dec. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
Talán gyerekkorban. A felnőtt nők nagyon az érdek dolgokra mennek. És ez még a "jobbik" eset, többnyire azt sem tudják hogy mit akarnak. Kevés a normális kapcsolat. Rokonoknál látom a "példát" hogy 25-30 évesen házasodtak de 5 év után már mennének is szét, csak már van gyerek, lakáshitel...
2012. dec. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ugyanannyira lelkesednek, viszont egyszer az egyik fél lelkesedik jobban, máskor a másik.
2012. dec. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen. Csak sokaknak fogalmuk sincs róla, hogy ez mit jelent. Nagyon sokan azt hiszik, hogy ez olyasmi, hogy mindkét félnek egyformán kell viselkednie, pedig mindkét nemnek, mindkettőnek megvan a maga szerepe és sokszor helyzettől függ, hogy ki mit ad éppen bele a kapcsolatba. A férjem az, akivel ilyen kapcsolatban vagyok.
2012. dec. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hogy lenne már egyenlőség!? Mindet mérlegelni kell? Hol ide, hol oda, attól még nem esik szét a "mázsa".
2012. dec. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#1

Mennyi a hosszútáv?


#3

Sajnos léteznek ilyen "nem is kapcsolatok". Talán nem veszik észre? Talán remélik, hogy kiegyenlítődik?


#4

Ez szomorú. Tehát érdeknőket látsz és éretleneket (akik nem tudják, mit akarnak). Így nem csoda, ha szétmennek. Talán hiába 25-30 éves valaki, ha még éretlen, ne házasodjon, kupálódjon?


#5

És olyan pillanat is van, amikor ugyanannyira lelkesednek?

Átlagosan ugyanannyira lelkesednek?


#6

Úgy nézem, Neked kiegyensúlyozott kapcsolatod van :)

Tehát nem vezet jóra a férfi-női szerepek felcserélése.

És hogy tudjon a mai nemzedék eligazodni? A saját nemi szerepét mielőbb megtalálni? Mi segit?


#7

Az egyenlőséget úgy értem, kiegyensúlyozott kapcsolat. Ha nem ilyen, nem éreznéd hogy kihasználnak? Nem lesz lelkiismeretfurdalásod, hogy kihasználsz vkit?

A "hol ide, hol oda" esetén időben kb egyenlően ide és oda?

2012. dec. 31. 18:53
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nalunk amennyire lehetseges, egyenloseg van a kapcsolatunkban. Mindketten energiat fektettunk az eddigiekbe, es elegedetten nezhetek vissza az utobbi 3 evre, amiota egyutt lakunk. Meg nem talalkoztam olyan pasival elotte, akivel ennyire lehet haladni mindenfele teren. Nehez ilyet talalni, es folyamatos munka szerintem... eddig nekem megerte meghozni a valtozasokat, s a jovoben majd meglatjuk mi lesz.
2012. dec. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Es meg annyi, hogy ezert kell is kuzdeni, mert azert nalunk se minden igy kezdodott, es garanica sincs, hogy hogyan folytatdik. De ha az ember okosan csinalja, akkor fenn lehet tartani ezt szerintem. Mert mindket fel tudja mennyit er neki a kapcsolat, igy tovabbra is megteszi a felmerulo lepeseket a megtartasahoz.
2012. dec. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!