Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az egyik fönökömbe aki figyelembe se vesz különösebben. Alacsonyabb is nálam. Nem jó pasi én mégis beleestem. Mit tegyek? Mondjam meg neki?

Figyelt kérdés

2016. okt. 1. 22:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne, inkább hívd fel magadra a figyelmet.
2016. okt. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hogy?Jóba vagyunk,de neki csak egy munkatárs vagyok.Azért gondoltam megmondani,hogy könyebb legyen a lelkemnek,de aztán meg olyan ciki
2016. okt. 1. 22:59
 3/11 anonim ***** válasza:
27%

Hát a szokásos módon. Dobált előtte a hajad, tegyél kétértelmű megjegyzéseket, érj hozzá "véletlen".

Én mindig ezt csinálom.

2016. okt. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
És ezt hogyan képzeled? Szólsz neki, hogy "Főnök, szerelmes vagyok beléd"? :) Nem tartom jó ötletnek.
2016. okt. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Amiket irtok az jó ötlet?Nem tehetek kétértelmű megjegyzéseket,azt mondta a legundoritóbnak a munkahelyi flörtöt tartja,meg,hogy ő az eszével gondolkodik,nem a ...Ugy gondoltam,hogy fő az öszinteség alapon,vagy énsem tudom.Te aki mindig ezt csinálod bevált?
2016. okt. 2. 01:06
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha nem akarod, hogy mindenki a főnök k-janak nézzen, akkor semmiképp se dobald a hajad és tegyél kétértelmű megjegyzéseket. Mivel egy férfiról beszélünk aki céget vezet vélhetően, vagy valamilyen vezető beosztásban van képes kezdeményezni, ha akar. Így azt gondolom, ha nem akarsz a cég ribije lenni ne tegyél olyan lépéseket amivel csak lealacsonyitod magad. Ha normális pasi akkor meg az is lehet, hogy megromlik a kapcsolatotok emiatt. Csak intelligens módon lehet intézni igazi nőként. Semmiképp se mondd el neki, de amikor beszéltek nézz hosszan a szemébe és mosolygj rá. Legyetek több időt együtt. Ha ő nem lép, akkor valamiért nem akar semmit tőled és muszáj lesz elfelejteni.
2016. okt. 2. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó,énis így gondolom.Szerinted az is butaság,ha azt mondom neki szeretném jobban megísmerni,barátok lenni?Ott nem megoldható,hogy több időt töltsünk együtt.
2016. okt. 2. 06:08
 8/11 anonim ***** válasza:
Szeritnem csak próbálj meg sokat mosolyogni rá és minél több időt vele tölteni. Azt ne mondd neki, hogy szeretnéd, ha barátok lennétek, inkább kérd meg valamire pl vigyen el valahova elintézni valamit. Olyan kene ami az ő szakterülete és abban kene segítséget kérni illetve több időt irodán kívül együtt tölteni. Ha megvolt a segítség részéről akkor lehet mondani, hogy szeretnéd meghálálni és meghivod munka után egy kv-ra vagy ilyesmi. Azt barátkozásnak és kedves gesztusnak gondolja és nem nyomulasnak.
2016. okt. 4. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy munkán is alig látom,munkán kivül meg föleg.Munkán megse birom kérni,hogy segitsen vagy adjon tanácsot,mert ő ahhoz nem ért amit én dolgozom.Jön köszön megkérdezi,hogy vagyok mi ujság a munkával és rohan is tovább.Irjatok még
2016. okt. 5. 00:30
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát én nem értek egyet :S

Már miért lenne a cég k*rvája ettől? Nem azt mondtam, hogy legyen közönséges és olcsó.

A hajdobálást sem úgy értem, hogy az röhejes legyen. Ez amire én gondoltam kb. az a kategória, mint a sokáig a szemébe nézni. Véletlen hozzáérésnél sem simogatásra gondoltam, csak mondjuk annyira, hogy amikor elvesz valami papírt a kezéből, akkor tényleg csak egy picit érintse meg a kézfejét. Ez nem r**ancos.

Szóval szerintem félreértettétek.


Viszont ha ő az eszével gondolkodik, akkor talán itt más taktikát próbálnék. Valahogy derítsd ki, mire gondolt ez alatt. Családcentrikus nőt szeretne? Vagy karrieristát?

2016. okt. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!