Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ha egy fiúról egyértel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy fiúról egyértelműen jelzi, hogy tetszetek neki és nektek nem tetszik, akkor hogy viselkedtek vele?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk egy helyen dolgoztok és jóban vagytok...

Kedves, figyelmes, érdeklődő veletek, sokszor kezdeményez beszélgetést, kíváncsi rátok, elhív kettesben találkozni... Ilyenkor ti mit csináltok, hogy reagáltok rá? (Ha mondjuk nem jön be nektek, de barátilag kedvelitek).



2016. máj. 24. 09:22
 1/6 A kérdező kommentje:
fiú*
2016. máj. 24. 09:23
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vállalja fel nyíltan, csak látszik a viselkedésén, akkor arra gondolok, hogy félreértette a viselkedésemet, és tartózkodóbbá, távolságtartóbbá válok vele. Ha felvállalja, akkor pedig megmondom neki, hogy bocsi, de nem. Eddig még csak az előbbiben volt részem, olyan nem volt, aki nyíltan fel is vállalta volna.
2016. máj. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
egyértelműen nem megyek vele találkozni kettesben(kollégával soha nem is mennék,még ha tetszene,akkor sem!) és nagyon visszafogottan viselkednék vele, pl én nem kérdezgetném semmiről
2016. máj. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jelzi egyértelműen, hogy mit akar, akkor nem is tudok rá érdemben reagálni, csak a saját céljaim szerint. Tehát ha barátilag kedvelem, akkor barátilag is viszonyulok hozzá, alapvetően nem is feltételezem, hogy ő másképp viszonyulna hozzám. Ugyanakkor volt már ebből kellemetlen élményem, amikor egy fiú utólag közölte (mikor összejöttem valaki mással), hogy ő többet gondolt, azért volt velem annyit. Én viszont honnan tudhattam volna? Ha egyértelműen jelzi, én is tudtam volna jelezni, hogy ne reménykedjen.
2016. máj. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha elhív kettesben az nem elég egyértelmű?
2016. máj. 24. 09:46
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Rengeteg barátommal (akik tényleg csak barátok) szoktam találkozni kettesben. Kávézuk, üdítőzünk, sörözünk, beszélgetünk. Én is el szoktam hívni őket, ők is engem. Ezt hívják barátságnak.
2016. máj. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!