Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van köztetek olyan aki ujra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan aki ujra együtt van az exével?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nagy gondba vagyok, másfél honapja szakitott velem a barátom. Probáltam tovább lépni de nem ment. Az evés az alvás se megy. Nagyon hiányzik. Nem tudom mi történt vele. Az egyiknap még terveztük az eljegyzést és azért könyörgött hogy költözek oda, aztan pedig kicsit többet ittam mint kellett volna és kötekedtem vele. Másnap azt mondta jobb lenne egy hétig nem találkoznánk, aztán pedig nem szeret. (Egyszer volt már ilyen alkalom hogy akart szakitani, és azt irta nem szeret, aztán elmentem hozzá és mondtam mondja szemembe, de azt mondta nem tudja), Most meg belemondta. Mondta tisztel mint barátot, de nem szerelmes belém. Mondtam neki hogy nekem nem menne a barátság, erre ő kiakadt. Most kao barátok vagyunk, néha beszélünk sms-be, de én rengeteget szenvedek. Úgy érzem ő at igazi, és biztos vagyok benne hogy kibékülünk, csak nagyon rossz nélküle. A szülei se tudnak elmenni rajta, miotta szakitottunk, a munkába menekült, és elhanyagolta magát, nem borotválkozik, de nagyon meghizott, stb. Olyan mint ha mi egyek lettünk volna, és ketté vagtak volna minket, külön pedig nem érünk semmit. :( valakinek volt hasonló élménye, tapasztalatok? :)

2016. okt. 6. 08:56
 1/9 anonim ***** válasza:

"Olyan mint ha mi egyek lettünk volna, és ketté vagtak volna minket, külön pedig nem érünk semmit"

Szar volt. :/

2016. okt. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Életemben egyetlen egyszer fordult elő, még nagyon fiatalon, hogy hasonló helyzetben újra összejöttem az exemmel. Kb. egy hónap után újra szakítottunk, ugyanazzal az indokkal.

Azóta megtanultam, hogy ne kezdjek olyannal, aki bizonytalan az érzéseiben. Igenis megérdemlem, hogy olyan társam legyen, aki szeret.

"Ha fáj, az nem szerelem." Majd idővel remélhetőleg te is megtanulod ezt a leckét.

2016. okt. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom Miért, de még mindig az van bennem hogy szeret. Hát épp az hogy soha nem voltan olyan boldog, mint vele, de ez most össze tör. :/
2016. okt. 6. 13:10
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Az ex azért ex, mert együtt nem ment a bicikli. Mi változott azóta? Semmi. Tehát ugyanúgy nem menne, mint eddig. Lépj tovább és tanulj az esetből.
2016. okt. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én csak azért vagyok, részben együtt, mert nem kerestem mást már jóideje, ő meg keres.

De nem is azért mentünk szét, mert nem passzoltunk egymáshoz, hanem mert ő félrelépett. Csak nem jött neki össze, és visszajött hozzám inkább(meg azért csak rájött, hogy engem szeret)

Mondjuk egy ilyen szálka lett a dologban, így már egész másképp tekintek rá, de ez van....

2016. okt. 9. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de én eldöntőttem ha kell éveket várok rá. Ha összetör ujból, igy jártam, de nem tudom a saját szivem megcsalni. :)
2016. okt. 9. 08:41
 7/9 anonim ***** válasza:
úgy van értelme, ha tudtok változtatni, új szálakba kezdeni együtt, új topikokat nyitni. szerintem a barátodban az lehet, hogy nem akar úgy élni mint eddig, nem akar ugyanoda visszamenni.
2016. okt. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Lehetséges. Mert én voltam az aki megmérgezte a kapcsolatunkat, és én képes lennék változtatni. :)
2016. okt. 9. 16:09
 9/9 anonim ***** válasza:
Az élet nem számítógépes játék, kérdező. Itt nem műxik a Ctrl+Z. Nem kezdhetsz újra, nem törölheted el a múltat. Nem tudod meg nem történtté tenni azokat a sebeket, amiket az exedben hagytál. Ezért mondtam, hogy lépj tovább és tanulj az esetből.
2016. okt. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!