Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, férfiak: Van köztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak: Van köztetek olyan aki egy lánnyal úgy jön össze, úgy van együtt párkapcsolatban hogy nem érez iránta különösebb testi vonzalmat vagy szerelmet?

Figyelt kérdés
Akik iránt éreznék valamit azok nem viszonozzák az érzéseimet. Ilyenkor mit érdemes tenni? Hosszabb távon élhet ilyen kapcsolatban egy férfi?
2016. márc. 24. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. Egy felmérés szerint az egyedül élő emberek közül minden 2. volt ilyen kapcsolatban, és minden 4. 5 évnél is tovább tart.
2016. márc. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a férfiaknak ez jobban megy
2016. márc. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Saját véleményem szerint, én nem tudnék így élni egy kapcsolatban. Egyszerűen nem lenne "varázsa" a dolognak, nem lenne értelme kvázi "miért élni".

És nem mellesleg saját magát csapja be ezzel az ember.


21F

2016. márc. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
sztem fiatalabban sokan igy vannak vele és friss kapcsolatnál is, aztán rengetegen belekényelmesednek.. sztem több is az a szám, mint minden második. de ha az eleje nem is igy indul, a végére a nagy többség már nemhogy rég nem szerelmes , de nem is érzi jol magát a kapcsolatban.csak szövevényes szálakkal összeköt sok minden - házasság, gyerek, hitel, lakás, albérlet, házimunka, megszokás, szex, magánytol valo félelem..stb.
2016. márc. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mármint a 3-nak irtam, hogy sokan nem akarnának varázs nélküli kapcsolatot, aztán máshogy alakul.
2016. márc. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én az utóbbi 1 évben gondolkoztam el ezen erősen.


Nem találok senkit az előző barátnőm óta, akivel tényleg minden téren összepasszolnánk, és én is érezném a "varázst". Viszont van egy lány, aki megőrül értem, nem is csúnya (mindenki hülyének néz, hogy miért nem jöttem már egy ilyen lánnyal össze), személyisége is olyan, amire vágynék... de valamiért mégse érzek semmit...


Nem tudom, hogy ahogy felnőttem, igazából már fogok tudni ilyet érezni soha, és jobb, ha belemegyek egy ilyenbe, vagy várjak.. már így is 1,5 éve van ez, hogy gyakorlatilag már csak nekem kéne igent mondanom, és minden meglenne.. már ezért is csalogató, hogy ennyire kitart mellettem..


fene se tudja már, én legalábbis biztosan nem, hogy mit kéne csinálni..

2016. márc. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fish1 ***** válasza:

Egy ilyen kapcsolatban saját magadat is és a másikat is átvered. Mit ér az egész az igazi értelme nélkül? Ezzel az erővel lehetne egy lakótársad is, kb. ugyanaz a szint.

Szerintem ne sürgesd a kapcsolatkeresést, el fog jönni az az ember, akivel szeretitek egymást.

A kieső időt meg fordítsd saját magadra, nagyon hasznos tud lenni.

2016. márc. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!