Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik, hogy valaki csak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy valaki csak egy emberbe szerelmes egész életében? Máshoz még vonzódni is képtelen?

Figyelt kérdés

Egy éve szakítottunk, de még mindig szerelmes vagyok az exembe. Nem ő volt az első férfi az életemben, de az első akibe szerelmes voltam, és félek az utolsó is. Nagyon csúnya vége lett a kapcsolatunknak (kiderült megcsalt, többször is), mégse tudom kiverni a fejemből. Minden pasit hozzá hasonlítok, és azóta egy férfi sem volt képes semmi érzelmet kiváltani belőlem. A szexet sem élveztem, sem előtte, sem utána senkivel. Annyira hiányzik, ha újra találkoznánk, nem biztos hogy nemet tudnék neki mondani. Tudom, szánalmas vagyok!

Korábban egy barátomba se voltam szerelmes, nem is hiányzott, azt se tudtam az milyen, de most már nem hiszem hogy tudnék enélkül az érzés nélkül egy kapcsolatban élni. De mit csináljak, ha soha senki iránt nem fogok így érezni? Létezik, hogy valaki csak egy emberbe tud szerelmes lenni egész életében?


25/l


2016. okt. 9. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom...nálam maga az,hogy megcsalt és nem más egyéb ok miatt történne a szakítás én nem vágyakoznék utána. Nyilván nagyot csalódnék és rossz lenne,meg haragudnék,de nem akarnék tőle semmit. Szerintem még hagyj időt magadnak,de úgy hogy nem foglalkozol vele többet. Lehet azért nem engedsz magadhoz közel mást,mert félsz a csalódástól és és nem azért mert nem tudnál úgy mást szeretni. Először meg kell adnod az esélyt másnak is.Nem azt mondom,hogy az a másvalaki bárki lehet,de biztos lesz egy olyan aki megfog. Valamint azt nem akarhatod,hogy hasonlítson az exedre hisz megcsalt...Szerintem kicsi az önbecsülésed,ha ezen változtatsz akkor majd másképp látod a dolgokat,talán.
2016. okt. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miután az ember nem monogám, ezért lehetetlen elképzelnem, hogy valaki egész életében egyetlen emberhez vonzódjon csak

(Kivéve, ha beteg, és csak saját magához vonzódik :D )

2016. okt. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
87%

"Egy éve szakítottunk, de még mindig szerelmes vagyok az exembe."


Ez még nagyon messze van az egész életedtől :)

Pár év múlva mosolyogni fogsz ezen a gondolatodon.

2016. okt. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!