Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mekkora esélye van, ha holnap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora esélye van, ha holnap karácsony napján elmondom a legjobb lány barátomnak, hogy ő számomra a legfontosabb az egész világon, és legalább 1 éve szerelmes vagyok belé akkor pozitívan reagál majd?

Figyelt kérdés

Elég sok ideje barátok vagyunk, mindig megköszöntjük egymást születésnapokon is, sok közös programunk van. Karácsonykor is pár órát legalább együtt töltünk.


Megfelelő alkalom lenne ez elmondani, hogy gyakorlatilag ő a mindenem ?


2015. dec. 24. 19:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, szerintem ezt vagy 2 ünnep között mondd el neki, ha még se gondolja így jól kibulizhasd magad, vagy pedig jövőre, hogy ez az éved jól záruljon.
2015. dec. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Vagy bejön vagy nem. Ha igen akkor talán lesz egy remélhetőleg jó kapcsolatotok, ha nem akkor vége egy szoros barátságnak.

Neked kell eldönteni megéri-e a kockázatot. Egyik oldalon egy talán és egy remélhetőleg, míg a másikon egy még rosszabb helyzet.

Ám abból, hogy ilyen közel álltok és mégsem történt még semmi az a gyanúm, hogy nem vágyik rád. Nem lesz nedves a nunija amikor közös programokon vagytok, érted...

2015. dec. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 schamuelson ***** válasza:

Adta bármi jelét ez a lány barátod az egy év alatt, hogy számára is több ez barátságnál? Sejtheti ő bármiből is, hogy te többnek gondolod?

Szerintem ne zúdítsd rá így, mert ha ő tényleg csak barátként néz rád, megijeszted vele! Én inkább kis flörtökbe csomagolva adagolnám, ügyes, kétértelmű megjegyzéseket elejtve, aztán figyelném a reakcióit.

Tudom, kutya rossz érzés a viszonzatlan szerelem.

2015. dec. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Szoros megható ölelgetések nem tudom jele lenne-e.


Hülyéskedni szoktunk, meg néha volt már flört szerű is.

2015. dec. 24. 19:45
 5/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ne karácsonykor mondd el, kár lenne tönkre tenni a saját és az ő ünnepét is.
2015. dec. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Az, hogy karácsonykor mondod el neki, nem sokat fog változtatni az eredményen. Ha sok ideje barátok vagytok, és eddig nem lépett semmit és nem adott jeleket, akkor sok jóra ne számíts. Én a tesómat meg a legjobb barátnőmet is szoktam így ölelgetni. Vannak ilyen közvetlen emberek. Ne erre alapozz mindent.
2015. dec. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Szerintem se mond el neki most. Vagy várj vele, vagy inkább soha. De igazából a legjobb ha mérlegelsz: elmondod neki és megkönnyebbülsz, függetlenül attól, hogy visszautasítja vagy nem mondod el és akkor talán egész életedben bánni fogod, hogy elszalasztottad a lehetőséget. Viszont ha rosszul reagál akkor a barátságotoknak is rövidesen vége lesz. Szóval mérlegelj melyik lehetőség éri meg neked jobban.
2015. dec. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
A karácsony amúgy is elég stresszes időszak, tuti nem mondanám el neki pont karácsonykor, amikor valószínűleg ideje nincs ezzel foglalkozni.
2015. dec. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mond el, mert pofára fogsz esni. Főleg a következő években borzalmasan fogod érezni magad karácsonykor, mert mindig erre a balul elsült eseményre fogsz visszagondolni.
2015. dec. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

mondd el, már így is megmérgezted a barátságotokat!

Többet nem veszthetsz...

Ha elmondod és ő nem úgy gondolja ahogy te, megszabadulsz egy gyötrődéstől és idővel nyithatsz más felé :)

Ha meg szerencséd van amit remélek ő is úgy fogja gondolni h megértetek a következő szintre :)

2015. dec. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!