Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok/nők! Az első kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Az első kapcsolatotokban, amikor megtapasztaltatok valami új dolgot, ti is bűntudatot éreztetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem igazán tudom, hogy tudnám leírni amit érzek ezzel kapcsolatban. 18 éves vagyok, 3 hónapja vagyok együtt a barátommal. 5 év van köztünk, ő már tapasztaltabb is mint én. Tudja, hogy nem volt még senkim, így modta is, hogy nem szeretne elsietni semmit, és tényleg azt érzem rajta, hogy nagyon óvatos, nagyjából úgy bánik velem mint a hímestojással. :) Viszont folyamatosan az van a fejemben, hogy igazából én elég visszafogottnak tartom magam, mégois néha nagyon elszaladnak a dolgok. Például legutóbb amikor találkoztunk akkor lekerült egy-két ruhadarab (deréktól fölfelé) rólam, és még csak fel se tűnt. Nagyon szeretem, és maximálisan megbízok benne, és abban is, hogy nem akarna ártai nekem, se lelkileg se fzikailag. Viszont ilyenkor amikor úgymond tisztul a köd, és visszagondolok, hogy mit meg nem engedtem neki a pillanat hevében, elszégyellem magam. Mert nem ilyennek ismertem meg magam vagy nem is tudom, és teljesen össze vagyok zavarodva.



2016. okt. 10. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem volt bűntudatom ilyen dolgokkal kapcsolatban. Nem szégyellem a testem és nem tartom rossz dolognak a szexualitást, pláne olyan valakivel, akiben maximálisan megbízok.
2016. okt. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, persze. Van amikor több történt az elején, mint akartam (nem szex), és megbántam ugyan, de a kapcsolatra nem volt kihatása. Valószínűleg a neveltetésed olyan volt, hogy erkölcsileg ez neked nem fér bele. Néha az ember elveszíti a kontrollt, de szerintem unalmas lenne az élet, ha mindig higgadt fejjel lennénk. Amíg ezek nem veszélyes dolgok, kár ezen rágódni. 22L
2016. okt. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 nagybotos ***** válasza:
"Elszégyellem magam" Sajnos nem csak te vagy "össze vagyok zavarodva". Sajna a szex régebben társadalmilag nem volt elfogadott ügy. Vallásilag pláne. Ezést KÉRLEK légy azon, hogy a magadról alkotott képbe építsd be az ösztön életedet. Az is te vagy. Egységes vagy. És jó ! Jó az ösztön életed! Jó dolog. Ezzel együtt vagy EGÉSZ/séges/. Barátkozz magaddal! sze.....tettel Andor, aki vénember :83/F (Nagybotos nick néven vagyok itt.)
2018. nov. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!