Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, ti létestenétek igy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti létestenétek igy kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Akik külföldön tanulnak/dolgoznak, de majd haza fognak jönni, osszejonnetek egy lánnyal, vagy inkább ha tudjatok, h fel év/ 1 év múlva haza jöttök, kivarjatok ezt az időt?

Van egy srác aki, pont ilyen helyzetben van és forr közöttünk a levegő, de nem akar előrébb lépni.... szerintem fel, hogy a távolság tönkre tenne mindent. (Remelem, tenyleg csak ez az oka annak, hogy nem akarja komolyabbra fordítani a kettőnk közötti helyzetet)En azt tervezem, hogy megvárom, amíg végleg haza jön, aztán remelem, hogy komolyabbra fordul közöttünk az egész. Nem fogom ezt neki mondani, mert szerintem az olyan nyomulós lenne, mintha en udvarolnek neki....de en nagyon belé szerettem, és nem birom kiverni a fejemből.


22/L



2016. okt. 12. 11:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Elég, ha annyit mondasz, hogy várlak haza. Igaz is, túl sincs nyálazva, venni is fogja a lapot. Win/win.
2016. okt. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"várlak haza" hát ilyet kb egy szerettünknek mondunk, és nem egy olyannak akivel nincs köztünk semmi, sem rokoni, sem szerelmi dolog.


Én külföldön dolgozom, és igen összejönnék, mert hiába hogy csak ritkán tudnánk találkozni, de ez is egy hatalmas öröm lenne mikor találkoznánk, illetve én is úgy tervezem hogy hazaköltözöm majd. Viszont azt tudni kell hogy a távkapcsolat nem fenékig tejfel, főleg a nők viselik rosszul, a férfiak pedig sokszor pótlékot keresnek...

De az is megeshet hogy nem megy haza, ebben az esetben viszont csalódott lennél, ha mondjuk kivárnál egy évet, abban bízva hogy aztán vele lehetsz. Mint mondtam nem fenékig tejfel...

2016. okt. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!