Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek összejöhet olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összejöhet olyan dolog amibe beleéli magát az ember?

Figyelt kérdés

Elég idióta kérdés, tudom... De én úgy tapasztaltam, hogy ha egy kapcsolatba beleéltem magam, hogy lesz belőle valami, sosem lett.

Mindig találkozom valakivel, beleszeretek, jól mennek a dolgok, ismerkedünk és én elkezdek kombinálni, álmodozni, ábrándozni (azt hiszem ez a szerelemhez tartozik...) elképzelem magunkat, hogy milyen csudi jó lesz ha összejövünk és richtig soha nem lesz az egészből semmi. A kérdés az, hogy nálatok (függetlenül attól, hogy most kapcsolatban vagytok e) sikerült már összejönni úgy valakivel, hogy álmodoztatok róla és hetekig, hónapig vártatok rá és összejött és minden happy, vagy csak váratlanul sikerülhet összejönni valakivel, hogy nem ábrándozol, nem számítassz rá?


2016. okt. 13. 19:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

bilibe lóg a kicsi kezecskéd!


ahhoz, hogy az életed jól működjön, azért tenni is kéne nemcsak éberen álmodozni és szövögetni a nemlétező fantáziákat!


"Ne álmodd az életet, hanem éld meg az álmaidat!"


Nem vetted még észre, hogy azért nem sikerül semmi, mert soha nem teszel azért, hogy működjön pl. egy kapcsolat? Egy kapcsolatot mindig ápolni kell, őszinte mély kommunikáció szükséges bármiről.


Mindennek oka van, semmi sem történik ok nélkül!

2016. okt. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem csak olyan dolog jöhet össze amiért próbál tenni az ember és megéli. Szerintem az ábrándozás jó dolog mert az ösztönözi a valós tetteket is. Hogy működni fog-e az majd úgyis idővel derül ki.
2016. okt. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én teszek is. Az a baj, hogy lehet, hogy túl sokat...
2016. okt. 13. 20:00
 4/12 anonim ***** válasza:
Én mindig ábrándoztam minden páromról előtte. Olyan kapcsolatom nem volt, hogy random megismertem valakit aztán hopp jártunk is mielőtt még egyáltalán időm lett volna ábrándozni :D
2016. okt. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Így még nem sikerült,ha valakibe beleszeretek annak tuti van valakije.(most is így van).Annyit okultam hogy nem élem bele magam semmibe.Volt hogy nem kerestem,mégis összejött kapcsolat,de az nem volt tartós.
2016. okt. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Valahol a kettő között...

Túlzottan ábrándozni azért nem szoktam, mert bármennyire is jól alakulnak a dolgok, az idealizált elképzelésekkel úgysem ér fel. Gondolj bele: mikor érzed úgy, hogy csalódtál? Ha a valóság nem találkozik az elképzeléseiddel! Ezért nem érdemes túlzó elképzeléseket táplálni, mert olyankor a csalódás garantált. Olyan nincs, hogy minden pontosan úgy történik, ahogy elképzeltük, ezért érdemes megtanulni annak örülni, ami van.

Ugyanakkor valamilyen szintű optimizmus nyilván elengedhetetlen, különben, ahogy fentebb írták, nem tennénk semmit a kapcsolat alakulásáért tenni.

Az én taktikám: mindig a következő lépcsőfokra koncentrálok. Eddig bevált. Megtanított a jelenben élni, azt élvezni, és nem sok csalódás ért az utóbbi időben.

2016. okt. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mit értesz túl soknak?
2016. okt. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jajjj, ezt a kérdést mintha én tettem volna fel...de én pont igy vagyok..és én is valószínűleg azzal szúrom el, hogy túl sokat teszek a kapcsolatért..túl sok vagyok a másiknak, de annyira szeretnék én is boldog lenni...de egyre biztosabb vagyok abban, hogy úgy fogok meghalni, hogy soha nem szerettem
2016. okt. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én teszek is. Az a baj, hogy lehet, hogy túl sokat...


Mi az amit teszel érte? Kicsit részletesebben leírnád kérlek hogy jobban belelássunk a helyzetbe, hogy jobb válaszokat adjunk.

2016. okt. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezért nem élem bele magam semmibe sem
2016. okt. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!