Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti kihasználnátok minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kihasználnátok minden isten adta lehetőséget, és lefeküdnétek minden nővel akivel csak összejöhet a dolog, vagy kifejezetten csak komoly kapcsolatot keresnétek?

Figyelt kérdés

25 éves férfi vagyok, Sokat küszködtem régen a külsőm miatt, volt egy csúnya orrsövényferdülésem is és elég nagy volt az orrom is ami csufította az egész arcomat is, ezt nemrég megműttettem, előtte pedig elkezdtem sportolni is, mostanra sportos alkatom van és elég tűrhetően nézek ki.


Na most a lényeg, hogy sokkal több nőnek kellek azaz előtte igazából szinte egynek sem kellettem, most viszont tetszem több nőnek is flörtölgetünk is, önbizalmam is megnőtt, és lenne lehetőségem több nővel is lefeküdni, van amelyiket átverném mert van amelyik biztos komoly kapcsolatot szeretne, de most nagyon vonz az a lehetőség h több szép nővel is szexelhetnék.


Ti előbb kiélnétek magatokat , úgymond bepótolnátok azt ami nem lehetett meg nektek azelőtt?


2015. aug. 3. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mit akarsz bepótolni,a sok partner csak kiéget. Legyen egy akit szeretsz és jó vele ágyban, ágyon kívül.
2015. aug. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Azt érzem rajtad, hogy félsz az egésztől. Voltál te már nővel?
2015. aug. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Komoly kapcsolatokra hajtottam egész életemben.


26F

2015. aug. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Ha nem bírsz a farkaddal, akkor nyugodtan égesd ki magad - a sok szextől nem leszel boldog.

Viszont ha párnál tudod, hogy átvernéd őket és annyi lelkiismereted sincs, hogy holmi állati ösztönnek ne tudj ellenálni, ezért inkább áttaposol az embereken, akkor ásd el magad, mert undorító féreg vagy.

2015. aug. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy jön a dolog, átverések nélkül. Azaz, ha egy csajjal "csak azt" akartam, akkor "csak az" volt. Ezt előtte tisztázni lehet a másik féllel, és nem lesz probléma. Ha meg komoly kapcsolatba kezdtem, akkor meg csak ő volt.
2015. aug. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy kihasználnám a lehetőségeim, ez nem kérdés.

De nem vernék át senkit. Nem is értem, miért van erre szükség. Soha nem mondtam senkinek, hogy komoly kapcsolatot szeretnék tőle, ha csak szexelni akartam. Persze volt aki emiatt visszautasított, de a legtöbb esetben nem okozott gondot.

2015. aug. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. nov. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%

Figyi, szerintem a döntés mindig a tied, nem árthat egy kis szórakozás.


Csak 1 dolog ISZONYAT fontos: meg kell különböztetni a ribiket és A "HERCEGNŐT", akit el akarsz majd venni s azt akarod, hogy a gyerekeid anyja legyen.


Mert játszadozni, szórakozni csakis ribikkel szabad, A HERCEGNŐVEL SOHA!!!


Életed (egyik) legnagyobb problámája kerekedhet belőle, ha összetéveszted ezeket akárcsak egyszer is.


Sok szerencsét és jó szórakozást! :D

38F, akinek már megvan a hercegnő...

2016. jan. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!