Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan lehet sejteni/tudni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet sejteni/tudni hogy a férfi nem csupán barátként kezel egy szexkapcsolat/barátság extrákkal szituban? (Többet akar)

Figyelt kérdés

2016. okt. 13. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Több érzelmet mutat,kíván mint egy ilyen kapcsolatban szokás.
2016. okt. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most barátság, szexkapcsolat, vagy barátság extrákkal?

Nekem ez 3 különböző fogalom.


Egy igazi szexkapcsolatba nem fér bele - szerintem- a barátság - csak szex, és semmi más.

Ahogy a barátságba se fér bele a szexkapcsolat.

Ha szex és barátság - akkor az szerintem kapcsolat.....

2016. dec. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a névnapodra virágot visz...
2016. dec. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#2 barátság extrákkal


Van, hogy féltékeny más férfira

2016. dec. 7. 19:16
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hat mert férfibol van nyilvàn sértené az egójàt hogy pl te kellesz màsnak vagy neked kell màs !Szerelmes akkor ha pl megölel szex utàn nem fordul el vagy nem ugrik ki az àgybol vagy tv -néz telozik !2becézget kitalàl neked neveket egyedit,stb
2016. dec. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!