Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért olyan férfi kell aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan férfi kell aki nem értékel, lelkembe gázol, nem törödik velem, miért szeretem ennek ellenére?

Figyelt kérdés

Mi az oka ennek?

Ne felszines válaszokat irjatok légyszi.


2016. okt. 13. 22:01
1 2
 11/20 Költőnő? ***** válasza:

Woititz - Alkoholbetegek felnőtt gyermekei

Forward-Mérgező szülők

Minden kérdésedre megvannak a válaszok mkét irományban. Olvasgass és tanuld önmagad.

2016. okt. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Mert nincs önbecsülésed ezért azt gondolod hogy másra, jobbra nem vagy méltó, illetve mindenki hasonlóan bánna veled. Így nem akarod elengedni. A vége úgyis az lesz, hogy szakítani fog (hiszen nem szeret), de amíg nem tiszteled magad, a következő kapcsolataid is így fognak végződni. Változnod kell, ha jobbat akarsz, hallgass Szabó Péter videókat.
2016. okt. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen pasi az életemben akibe szerelmes voltam és szemét volt velem eleinte mondjuk nem de kb pàrhonap utàn kezdett megvàltozni de nagyon !Az ilyen pasikat elkell engedni és nem foglalkozni vele !Én elkezdtem mérlegelni hogy több volt a negatív mint a pozitív élmények a kapcsolatban !
2016. okt. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

A gyerekkor, az életben eddig létesített kapcsolatok minősége befolyásol. Ez rögződött beléd, hogy neked is valahol ez kell. Ezt agyban kell helyretenni, mert ez nem normális.

Belegondoltál már, hogy milyen lenne, ha lenne egy párod, együtt élnétek egy házban, akár kutya, akár gyerekek, egyszerű hétköznapi, nyugodt élet, semmi tartozás, semmi idegeskedés, és szeretnétek egymást ... ? Miért rossz neked pl ez az összkép?

2016. okt. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

az onmagaddal valo kapcsolatodat kell eloszor mukodokepesse tenni es csak utana tudsz normalis parkapcsolatot keresni


amig nincs benned egy egeszseges meretu onszeretet, onbecsules, addig csak a kutyaktol fogsz oszinte szeretetet kapni mert onhibadon kivul az olyan hapsikat fogod behuzni, akik rongykent bannak veled


csodalkoztam anno en is miert viselkedik nehany ficko ugy velem mint a kapcajaval, aztan hosszu evek es sok sok tanulas/gyakorlas utan eljutottam egy olyan 'szeretem magam' szintre, hogy mostmar eszre sem veszem az olyan illetoket, akik nem tisztelnek, egyszeruen azert mert mar nincs erre szuksegem, tudom hogy ki vagyok, tisztaban vagyok azzal, hogy mit akarok, mik az igenyeim es boldogan elek egy olyan partnerrel aki ezt megadja, de a multban persze akadtak ilyen-olyan hapsik akikbe full szerelmes voltam de a szerelmi vaksag ellenere rajottem, eszrevettem, hogy erre nekem nincs szuksegem, ez a fajta viselkedes nekem nem jo, es szakitottam veluk


nem bantani akarlak es lehet hogy egyaltalan nincs igazam, de szerintem valami serulesed van amire 'gyogyirkent' szolgal az, ha szemet modon viselkednek veled. Talan ez olyan mint valami karos szenvedely. Tudja az alkoholista is hogy kinyirja a majat de nem birja letenni az italt. Tudod hogy fajdalmat kapsz de megis ragaszkodsz a ferfihez. Fel kell kutatnod onmagadban, hogy mi okozza ezt a fajta "fuggest" es kigyogyitani onmagad ebbol a betegsegbol, aminek a gyokerei lehet h meg gyerekkorodban kezdtek sarjadni.


Egy jo onismereti konyv segithet, vagy valami onjavito trening.

2016. okt. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
ismetek ilyen lányt, holnap irok
2016. okt. 14. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Állítólag a szüleidet (apádat) látod benne, akiknek a szeretetét valószínűleg ugyanígy nem tudtad kiérdemelni, viszont vágytál volna rá.
2016. okt. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Mert nő vagy.
2016. okt. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Igen,Apamtol voltak hianyossagok

Vlszinu innen indul.

2016. okt. 14. 08:36
 20/20 A kérdező kommentje:
16 valaszado,irj nyugodtan
2016. okt. 14. 08:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!