Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem az exem sok év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem az exem sok év után is, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
10 éve ismerem,7 éve szakitottunk végleg. Nem tudok másba beleszeretni. Miattam lett vége,külföldre költöztem. Azt mondja,hogy szeret még,de nem szerelemmel. Többször lefeküdtünk a szakítás óta is. Lenne rá lehetősége,hogy kijöjjön velem,munkája is lenne ott,de hallani sem akar róla. De én nem tudom őt nem szeretni,ő a legfontosabb ember az életemben.

2016. ápr. 2. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amíg végleg le nem zárod, nem tudsz új kapcsolatot létesíteni. Ő pedig kihasználja a ragaszkodásodat. Figyelj, megy az idő és te egy olyan szekér után futsz, ami nem akar felvenni. Csak te jöhetsz ki ebből rosszul.
2016. ápr. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A helyzet az,hogy nem is akarok senki mást. És talán ha teljesen ridegen viselkedne,akkor könnyebb lenne,de ahogy mosolyog,örül mikor meglát,hogy csak bennem bízik,az nem segít. Én meg nem akarok ,,magára hagyni". Így is elég csúnyán hagytam itt,mikor leléptem és meg is tudom érteni,hogy nem tud bízni bennem,de attól még szeretem és nem tudok másra nézni úgy. Nem tudom hogy van e ebből kiút.
2016. ápr. 2. 17:42
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szakítsd meg vele a kapcsolatot, az a kiút.
2016. ápr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam de 1 hónapnál tovább nem bírtam
2016. ápr. 3. 12:16
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
tegyel meg erte mindent ami csak eszedbejut. es ha esetleg nem jonne ossze akkor is tudnad h te mindent megtettel
2016. ápr. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Isten nem ver bottal.
2016. ápr. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Komolyan miért várod el, hogy még ő menjen utánad, amikor te hagytad ott??? Hát bizony én se mennék! Költözz haza, keress itthon munkát, talán akkor komolyan fog venni. 10 évet elb_sztál már az életedből, nem volt még elég?

27N

2016. ápr. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!