Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pszichológiában jártas személy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pszichológiában jártas személyek! Létezik ez a jelenség?

Figyelt kérdés
Valaki már annyit csalódott a korábbi kapcsolatai és próbálkozásai miatt, hogy nem képes érezni olyan iránt sem, akit szépnek és jó fejnek talál?

2016. okt. 15. 13:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igen, létezik.


33F

2016. okt. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de a valódi oka nem a csalódások, mert ha az lenne, akkor minden ember így viselkedne. A valódi ok az önmagával szembeni gyűlölet.
2016. okt. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nincs.

Talán csak a pszichopatáknál. Állítólag nekik a legsekélyesebbek az érzelmeik. Bár én ezt is kétlem.

2016. okt. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És ezen hogy lehet változtatni? Egy ilyen emberen tudnék segíteni?
2016. okt. 15. 13:43
 5/12 anonim ***** válasza:
Szakember tud rajta, vagy az sem, ha ő nem akar magán.
2016. okt. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem értem a kérdést pontosan, de ha arra vonatkozik, amire gondolok, akkor ez a válasz:

a pszichopatákon nem tudnak a szakemberek segíteni

(már ha valóban létezik ilyen), sőt profi szakembereket is meg tudnak téveszteni

Egy megoldás van: messziről elkerülni (különben jön az anyagi+ érzelmi csőd)

2016. okt. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
A pszichopátia diagnózisának könnyelmű dobálózásától azért óva intenék.Sok minden lehet a probléma hátterében.Elég meredek kijelentés,hogy "nem képes érezni olyan iránt sem, akit szépnek és jó fejnek talál". Ebben honnan vagy olyan biztos?
2016. okt. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem pszichopata. Ezt nem mondtam és erős lenne ezt állítani. Az illető nem képes szeretni és ezen nem akar változtatni .
2016. okt. 15. 22:36
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen,szerintem okozhatják a csalódások,alapból a csalódást mindenki másképp éli meg,míg más azonnal talpra áll,másnak tartós lelki sérüléseket okoz.
2016. okt. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Titusztitusz ***** válasza:
Szerintem nincsen ilyen...Mármint hogy valaki a sok csalódás miatt "nem képes érezni semmit" senki iránt...Mondjuk vannak olyan emberek valóban,akik nem képesek érzelmekre,de ezek szerintem ALAPBOL ILYENNEK SZÜLETTEK, és nem pedig a sok csalódás okán váltak ilyenné...
2016. okt. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!