Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretet hiányom van. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretet hiányom van. Hogyan javítsak a helyzetemen?

Figyelt kérdés
Úgy szeretném ha lenne valaki aki igazán szeret. És akit én is szerethetek és megolelhetem meg hozzábujhatok.
2016. okt. 16. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

[link]


szívesen

2016. okt. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerezz egy kutyát. :) Bár ők állítólag nem tudnak szeretni. :/
2016. okt. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen a kutyák hűségesebbek,mint egy férfi,és mindig visszajönnek hozzád,nem vernek át stb...
2016. okt. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a párnámat szoktam ölelgetni. ;) Tudom, nem teljesen olyan, de azért több, mint a semmi.
2016. okt. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%

a legjobb módszer, ha saját magadat szereted, te mindig ott vagy magadnak, törődhetsz magaddal..stb.


ha magadat nem tiszteled meg azzal, hogy szereted magad, akkor hogy várhatod el, hogy más szeressen téged?

2016. okt. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sokan erre vágyunk ezen a Földön. Hidd el! Többek között én is, aki az igazit keresi. Néha úgy érzem, hogy soha nem találom meg, de lehet, hogy érdemes lesz ennyit várnom Rá.
2016. okt. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én is az igazit keresem.


5-ös, hogy érted hogy szeressem magam? Ezt már többször hallottam, de nem igazán világos.

2016. okt. 16. 20:56
 8/9 anonim ***** válasza:

itt van négy link, ezeket tanulmányozd át és meg fogod érteni, hogy mit jelent:

[link]

[link]

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=ucFavmJ_sms


továbbá ajánlom figyelmedbe Louise L. Hay hanganyagjait és könyveit és Szabó Péter motivációs előadó anyagjait a youtube-on :)

2016. okt. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én például úgy javítok a szeretet hiányomon (és mindig így tettem gyerekkorom óta), hogy elképzelek valakit akit szeretek és azt képzelem, hogy ő is szeret.
2017. jan. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!