Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ilyenkor mit lehet tenni? Javíthatok a helyzetemen?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 8 hónapja vagyunk/voltunk együtt , a 8 hónap alatt szinte mindennap találkoztunk (nem én akartam hanem ő ) az utóbbi 1 hónapba tök lekezelő volt.. szakítottunk is ,de a szakíts utána 20 percel írt ,hogy ne szakítsunk! legyen 2 hét szünet ... nos ez a 2 hét szünet úgy telt ,hogy együtt voltunk benne pár napot mert felhívott ,hogy találkozzunk stb. aztán eltelt pár nap nem kerestük egymást.. aztán lehívott megbeszélni mi van.. húzta agyam hogy szeptemberig csak hétvégente találkozzunk stb. ami nekem megfelelt:) aztán sétálgattunk ,de egyszercsak megfogta a kezemet mert "hiányzik hogy fogd a kezem" :) kibékültünk tök jó volt minden aztán egyszercsak megint flegma lett undok kötekedős... most úgy állunk ,hogy besokaltam és felmentem hozzá elmagyaráztam neki hogy nagyon szeretem ő is mondta ,hogy szeret egyszerűen nincs most nyáron ideje kapcsolatra ezért feszült.. augusztusig külön vagyunk augusztusba tárgyaljuk meg mi van... de én nem bírok ki annyit nélküle hiányzik.. facen amikor jelzi ,hogy "online" mindig rámjön ,hogy mennyire hiányzik .. de nem írok neki mert lehet ,hogy csak nagyobb bajt csinálok :/ szerintetek mit tegyek? szakítás kizárva mert nagyon szeretem még így is :/

2015. júl. 5. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha szakítás kizárva, akkor beletörődsz a szerencsétlen helyzetedbe, és nyelsz.


Most viccen kívül, ez a lány úgy játszik veled, mint macska az egérrel. Ha kellesz neki, előhúz a fiókból, ha meg nem, akkor eltesz későbbre. Nem esett még le? :D

2015. júl. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak játékszer vagy számára.Nem biztos,hogy ezt el kell tűrnöd tőle,csak azért,mert szereted.
2015. júl. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az mit jelent, hogy nyaron nincs ideje kapcsolatra?
2015. júl. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát dolgozik családon belül a hét 5napján vigyáz a unahugára a hétvégén meg családi programjai vannak ...
2015. júl. 6. 00:52
 5/6 anonim ***** válasza:
tuti, hogy van valakije..
2015. júl. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pont ezaz ,hogy nincs senkije :) felhívott tegnap este is buliba voltam ... hogy facen miért csak a fiúkat jelöltem meg :) talán van valami rejtegetni valóm ,hogy a lányokat nem jelölöm meg bejegyzésbe :)?
2015. júl. 7. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!