Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Nektek milyen arányban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek milyen arányban számít egymáshoz képest a kinézet, és a jó szociális érzék egy srácnál?

Figyelt kérdés

Vagyis melyik fog meg benneteket jobban egy srácban, a külsője, vagy pedig a szociális képességei (ezalatt azt értem, hogy lazán mozog társaságokban, népszerű, jó a dumája, humoros, mindig vidám a hangulat körülötte, flörtölni is élvezet vele, néha kicsit pimasz is, stb. )


Százalékos arányokat is írhattok, hogy melyik a meghatározóbb. Illetve kort is írjatok. :)


(Az egyéb belső tulajdonságokat, illetve az egzisztenciát most tegyük félre, csak a fentebbi két dolgot hasonlítsátok össze egymáshoz viszonyítva.)



2016. okt. 18. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

Kb. 30-70%. Voltam már olyan pasival, akit elsőre nemhogy nem vonzónak, hanem konkrétan csúnyának mondtam volna, de olyan dumája, kisugárzása, karizmája volt, hogy a végén már a tekintetétől nedves lettem... xD

(Persze úgyis mindjárt jönnek a gonosz, csúnya gyk-manók lepontozni, és kamukirálynőnek kikiáltani... Ja, nem, biztos pénzes volt meg Bmw-s. xD Na nem találgatok tovább, gyertek és oltsatok...)

26/N

2016. okt. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

50-50.a kinezet sem utolso,de ha parti arcvagy az is tok elony!

30/N

2016. okt. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Itt partiarcokról nem volt szó, de mindegy... :D
2016. okt. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fontos a jó kinézet, de nem feltétel. A jófejség viszont elengedhetetlen.
2016. nov. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50-50
2016. nov. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!