Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 28 évesen lehet esélyem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 évesen lehet esélyem egy 43 éves pasinál?

Figyelt kérdés
Kb két hónapja járok egy edzőterembe, ahová ő is rendszeresen jár. Nem tudom,mi fogott meg benne, tény,hogy azért egy 5-6 évet biztos letagadhatna, de a lényeg, hogy az utóbbi időben egyre inkább ő jár a fejemben, megtudtam, hogy nem nős, nincs gyereke, hol dolgozik, stb. Néha megkérem, hogy segítsem ezt-azt beállítani, mindig szívesen segít, de hát melyik pasi ne segítene egy nőnek..nem tudom, lehetne-e nála esélyem, vagy egyáltalán, egy ennyi idős korú pasi hogyan néz egy jóval fiatalabb nőre. Szeretnék közeledni hozzá,de nem nagoyn tudom, hogyan, és azt se akarom, h hülyének nézzen. :D Barátnőim azt mondják, h bőven találnék a korosztályomból is, miért kell nekem ő,hát nem tudom, csak azt tudom, h kb egy hónapja már csak ő jár a fejemben, és egyre rosszabb, olyan lettem már, mint egy megszállott, ami kicsit ijesztő számomra, h talán szerelmes is lettem.
2016. okt. 19. 00:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Esélyed mindenre lehet.
2016. okt. 19. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ki így néz ki úgy. Van akinek kimondottan a jóval fiatalabbak jönnek be. Én személy szerint 10 év korkülönbségig érzem természetesnek a helyzetet. Afelett már aggódok, hogy nagyon másfele tartanánk egy kapcsolatban, nagyon más életszakaszban vagyunk, nagyon mások a prioritások, más dolgok fontosak, máshogy érezzük magunkat jól.


Ha abszolút kort nézünk, akkor az a tapasztalatom, hogy olyan 23 éves kortól tudom megtalálni a nőkkel a hangot, addigra már teljesen felnőttesen gondolkodik mindenki. A 23 évnél fiatalabbaknál még túl sok a tinédzseres vonás, az élethelyzetük is nagyon más, iskolába járnak. 45f

2016. okt. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2. az a 23 elég korai ehhez, 5 év múlva rájössz :)


Amúgy lehetni lehet bármi, kérdező, láttam nem egy ilyet.

Ezt szerelemnek se nevezném, max plátóinak, mert magányos vagy. Én se választanék ilyen időset amúgy.

Már sokszor kértél tőle segítséget, arra csak annyit reagált, hogy segített...hátakkormeg? ha akart volna, nem csap le rád?

2016. okt. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Eselyed biztos van, sot. De hosszutavon nem ajanlom, m csak Te fogsz szivni. Most 43 eves, Te 28. 10 ev mulva o 53 eves lesz, Te pedig meg 40 se! Egy 38 eves no meg fiatal es szep, sot ereje ugymond teljeben van es a libidoja a legmagasabb szinten. Egy 53 eves ferfi nem tud egy 38 eves novel lepest tartani. Sok ilyen ismerosom van, h 15-16 ev korkulonbseg es egytol egyig mindegyik panaszkodik, h rossz a kapcsolat, gondolkodasbeli kulonbsegekbol vannak a balhek, es nincs szex!

Szoval persze, eselyed miert ne lenne, de nem biztos, h erdemes belebonyolodni...mar ha komolyabb kapcsolatot szeretnel.

2016. okt. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A legtöbb negyvenes férfi (sőt, a legtöbb férfi kortól függetlenül...) huszonéves puniról ábrándozik. Nyilvánvaló, hogy van esélyed nála.


Jó korban vagytok egymáshoz.

32/F

2016. okt. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az esély megvan rà,a legtöbb hasonló kaliberű csàvónak vonzó a friss hús.Ismerek majdnem 20 év korkülönbséggel rendelkező pàrocskàt,mondjuk ott a pasi pörgeti a kiscsajt az ujja körül.Komoly kapcsolatra annyira nem ajànlom.Oka van biztos,hogy se feleség,se gyerek,se kötöttségek nincsenek jelen az életében.
2016. okt. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!