Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet esélyem egy 15 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem egy 15 évvel idősebb pasinál?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok, és olyan történt velem, amire azt hittem soha nem lesz példa. Nagyon, de nagyon megtetszett egy 40 éves férfi. Nincs gyereke, nem nős. A napokban láttam, hogy fent van társkeresőn,írtam neki, de nem írt vissza.Egyébként 35 évesként hirdeti magát, de én tudom, hogy 40. Mondjuk rólam nincs kép, lehet azért. Most azon gondolkodom, bejelölöm facebookon, amit amúgy már régebben is akartam. (egy ismerősöm ismerőse amúgy a pasi, nem ismer engem, és én se őt, de már több hete csak ő jár a fejemben)
2016. okt. 8. 21:25
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Mármint lehet azért nem írt vissza, mert nem tettem fel magamról képet. Nem tudom.
2016. okt. 8. 21:25
 2/31 anonim ***** válasza:
Szüleim között 15 év van. :)
2016. okt. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Ja, amúgy ez "csak" 14 és fél év...de nem tudom, mit tegyek. Attól félek, ha bejelölöm esetleg totál hülyét csinálom magamból...de ha meg nem akkor meg itt agyalok, h azért nem ír vissza, mert nincs kép rólam, azért mert azon agyal, h mit szólok majd, h nem is "csak" 9 évvel idősebb nálam, v csek egyszerűen totál nem is érdeklem. :/

De hátha még nem volt ideje visszaírni, és akkor meg még jelölgetek is.

Tudom bonyolítani, mi? XD

2016. okt. 8. 21:40
 4/31 anonim ***** válasza:
Természetesen.
2016. okt. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Na, de tanácsért vagyok itt,mert mint látható, túlbonyolítom. Szóval a természetesen mit takar? Jelöljem be, aztán lesz ami lesz?
2016. okt. 8. 22:01
 6/31 anonim ***** válasza:

Hű te nagyon rápörögtél. Am van pár ilyen eset az ismeretségi körömben. Tehát ja a kor alapján van, de tapasztalatom szerint az ilyen fellángolások sokszor nem jönnek be. Egyrészt nem ismered igazán, egy olyan pasi után mész aki nem létezik csak a fejedben, másrészt ilyen állapotban az ember képes hülyét csinálni magából.


Amúgy szerintem jelöld be nyugodtan, mit veszíthetsz?

2016. okt. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 mazsok ***** válasza:
54%
Szia A lényeg : (1) az a férfi esetleg átment egy ilyen kapcsolaton, vagyis ilyen korkülönbséges kapcsolaton és csalódott,és másodszor nem mer belekezdeni van ilyen és lesz , velem is megtörtént,(2) vagy tart attól hogy megszólják érte, (3) A 40-es férfinak egészt más a gondolkodása mint egy 20-on évesnek Ő már kilépet az olyan sztorikból ( mint a való világ, éjjel nappal Budapest, Berlin Stb. példakép sorozatokból ), sok 20-éves ( és főleg lányok ) ebből merítenek példát és az szerint próbálja igazítani a párkapcsolatát, A 40-es férfii stabil családi életet akar, amelyik azt akar a többi kalandot, Hogy miért nem válaszolt az lehet a fenti okok vagy, nyomoz utánad próbálja felderíteni ki vagy és ép miért írtál rá miért ép ő kell neked ( elég ritka eset hogy fiatal nők írjanak rá egy idősebb pasira ).... ha netán még érdekel bővebben a téma akkor még írok
2016. okt. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
szia Mazsok, érdekel a téma, nyugodtan fejtsd ki bővebben! Az agyam valóban úgy rátapadt, mint a pióca a beteg testrészre ( :D) amúgy az említett sorozatokat nemnézem, sőt tévét sem nézek, a berlint pl nem is tudom mi az. na de ez lényegtelen.
2016. okt. 8. 22:31
 9/31 mazsok ***** válasza:
54%
:) A Berlin hát onnan indult a német RTL-csatornán ez az éjjel nappalos sorozat / Ja még egy kérdés mielőtt esetleg belevágnánk a dologba mélyebben (1) értelmezted az előbbi válaszom ? szerintem az alap dolgok ott megvannak (2) mi tetszett meg abba a férfiba? az alkata ? vagy sok szépet irt ? olyan nő csábítót? / képet azt tegyél ki a társkereső oldalra a nélkül nem fogsz se választ kapni a profilodra se néznek a képet azt jól válaszd meg túl kihívó ne legyen
2016. okt. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező 40éves pasi vagyok,őszinte leszek veled,Én nem hinném el hogy egy 14évvel fiatalabb lánynak én lennék a nagy Ő,lehet a pasi is ezt gondolja,ezért nem akar semmit
2016. okt. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!