Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha már elindítottam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már elindítottam egy folyamatot egy lánnyal hogyan fojtassam és mit tegyek? Részletek a kiegészítésben.

Figyelt kérdés
18 éves vagyok .A lány is az. Be kell vallanom szerelmes vagyok belé! Szerintem a legkedvesebb ,legsegítőkészebb és a legaranyosabb lány akivel valaha találkoztam. Osztálytársak vagyunk. Sajnos nem igen találtam módot hogy vele beszélgessek napközben, pedig jó lenne na mind 1 napközben végül is tanulás van utána viszont jó lenne beszélgetni és jobban megismerni egymást. Napközben az iskolában nem tudunk beszélni, mert tanul és nem szeretném zavarni. Szerdán ér csak rá és megkértem hogy segítsen gyakorolni és ő azt mondta hogy nagyon nagyon szívesen segít. Én nagyon örülök ennek. Ma volt az első ilyen szerdai nap. Nagyon jó volt ! Ha a helyemben lennétek ti innen hogyan folytatnátok ??

2016. okt. 19. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Hat mondjuk a legkozelebbi egyutt tanulos napon /gondom ilyenkor azert nem csak tanultok, hanem mas temakrol is beszelgettek/, felvethetned, hogy nincs e kedve a beszelgetest egy tea/kave/suti mellett folytatni, akar epp aznap, vagy esetleg maskor.
2016. okt. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne fojtasd, mert az gyilkosságra való felbujtás, bünteti a törvény!
2016. okt. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Költőnő? ***** válasza:
Fojtás inkább ne legyen.
2016. okt. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!