Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válni szeretnék 10 év után,4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válni szeretnék 10 év után,4 éve b eleszerettem valakibe, már akkor el akartam válni, akkor még csak egy gyerek volt, szülők zsaroltak hogy elveszik a gyereket, akkor engedtem, most ugyanott tartok, csak 2 gyerkőc van, elinditottam most is a lavinát?

Figyelt kérdés
párom ugyanaz, most ki akarnak tenni a házból gyerek nélkül? Ha én most elmegyek hazulról valahogy sikerülhet e elérnem hogy a válás során nekem ítéljék a gyerekeket!A férjem alkoholista, de a szüleim inkább őt védik és a felépített házat?
2013. aug. 4. 16:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
gratula a történethez....
2013. aug. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Kinek a nevén van a ház?

ha mész, gyerekekkel menj, ha megoldható. ha nem, maradj ott amíg a válóper lezajlik.

2013. aug. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
18%
A 2. gyerek az kitől lett? És ha a szüleid a férjed álláspontját védik, akkor valszeg igazuk is van.
2013. aug. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%

Ha házasság alatt épült a ház, akkor közös vagyon.


Másik verzió, hogy nem válsz, hanem vállaltok még néhány gyereket és mindegyik után eljátszátok a fenti koreográfiát.

2013. aug. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Mivel zsaroltak a szüleid, hogy elvehetik a gyereked? Ez elég furcsa. Ráadásul a férjed alkoholista, és még 1 gyerek is lett az első után tőle? Vagy nem tőle van? Végig gondoltad, hogy miért őt védik a te szüleid?
2013. aug. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
kicsit sem biztos, hogy a szülő jogosan védi a pasit. Vannak olyan buta emberek, akik a válást még mindig elítélik. a nő nem ember, kutya kötelessége még egy alkoholista mellett is kitartani és annak óhaja szerint szétrakni a lábát :-(
2013. aug. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
37%
Ki az a marha akibe beleszerettél?
2013. aug. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A második gyerek minek kellett? Mert egy ilyen esetben én őket sajnálom,nem titeket.
2013. aug. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ha a férjed alkoholista nem lesz nehéz elérned hogy neked ítéljék a gyereket. Vagyishát nehéz lesz, mert ez mindig nehéz dolog, hogy bizonyítani kell, de legalább van rá ok, hogy nálad helyezzék el őket. Az ügyvéd majd segíteni fog ebben, elmondja mik a lehetőségeid és mit kell tenned.
2013. aug. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért lett még egy gyerek?
2013. aug. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!