Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmesen szexelni tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmesen szexelni tényleg jobb? Ha egyre jobban élvezem a szexet a pasival, akkor érzelmileg kezdek kötődni hozzá? Normális?

Figyelt kérdés

2016. okt. 20. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem, engem például zavarnak közben az érzelmek.


20/L

2016. okt. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

Sajnos, a jó szex sokszor érzelmi kötődéshez vezet, ezt az orgazmuskor felszabaduló oxitocin elintézi a nőknél. Emiatt nem szoktak működőképesek lenni a hosszútávú szexkapcsolatok.

Szerelmesen szexelni azért jobb, mert nem csak testi, hanem érzelmi kielégülés is van ilyenkor.

2016. okt. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Girgoy ***** válasza:
69%
2-es: ha egy kapcsolat átmegy jobba, akkor az miért "sajnos"?
2016. okt. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Girgoy ***** válasza:
69%
Egyébként meg lehet, hogy (ma már) radikálisan hangzik, de egy ember test és lélek, nemcsak test. Ha két ember csak testileg kötődik össze, lelkileg nem, az nem normális, nem emberi. Pont azért alakul ki az érzelmi kötődés is, mert ha csak testként viselkedsz, az diszharmóniát okoz, amit javítani kell. Én pl. érzelmi, lelki kötődés nélkül tuttira nem tudnák lefeküdni senkivel, azt önmagam és a másik fél lealacsonyításának érezném. Szóval az a normális, ha érzelmi kötődés is van. (És most lehet lepontozni.)
2016. okt. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%
# 4: tudnék*
2016. okt. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

1# Kicsit szánalmas vagy, hogy férfiként nőnek adod ki magad.


Kérdező: Igen,lehet,hogy elkezdtél a partneredhez érzelmileg kötődni.

2016. okt. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk igen, bár mi még nem szexeltünk nem érzelemből. Nekem annyi összehasonlítási alapom van, hogy nagyon szerelmesen és kevésbé szerelmesen, egy rövidebb kapcsolatban. Az alapján azt mondom, hogy nekem egyértelműen a szerelmesebb szex jött be, de szerintem ez egyénfüggő. :)
2016. okt. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%

Szerelmesen szexelni tényleg jobb?

Fordítsunk egyet a kérdésen: Szerelem nélkül szexelni tényleg rosszabb? Igen, sokkal rosszabb. Érzelmi elsivatagosodáshoz vezet. Ha szerelemmel szexelsz, feltöltődsz, tele leszel energiával, életörömmel, tenni vágyással. Ha anélkül, csak kiürülsz testileg-lelkileg.


Ha egyre jobban élvezem a szexet a pasival, akkor érzelmileg kezdek kötődni hozzà?


Nem feltétlenül. Ahogy egyre jobban megismered, megszokod a közelségét, egyre nagyobb biztonságban érzed magad a karjaiban. S minél nagyobb biztonságban érzed magad, annál jobban el is tudsz lazulni. Annál jobban ki tudod zárni a külvilágot, és csak a pillanat örömét élvezni.

Mindazonáltal az is igaz, hogy a szerelmi gyönyör oxitocint termel, ami a szerelemért felelős hormon, és bizony sokszor megesik, hogy az egyik fél (jellemzően a nő) többet kezd érezni a partnere iránt.

2016. okt. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Összecsiszolódtatok az ágyban, figyel rád mi jó neked mi nem és ami jó azt csinálja.......
2016. okt. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!