Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki attól jobb emberré válik, hogy szeret valakit, aki nem is lehet az övé?

Figyelt kérdés
A bátyám meglehetősen érdekes ember, nagyon sok rossz tulajdonsága van, flegmaság, önzőség, bunkóság stb. el lettünk kényeztetve, aztán főleg nála így a bulik, a linkeskedés került előtérbe, én lány vagyok, én jobban vissza tudtam fogni magam, meg őt is próbáltam. Most egy éve kb. megismert egy lányt, aki eléggé megtetszett neki, majd lassan bele is esett, nem vallja be, hogy szerelmes belé, de rengeteget beszél róla és elég pozitívan festi le, tehát nem kérdés. A lány nem viszonozza az érzéseit, de ő ennek ellenére még mindig csak rá tud gondolni, vannak más lányok, akik összejöttek volna vele, de mindet elküldte, én hiába próbáltam meggyőzni ,hogy mást kéne keresnie, nem érdekli őt senki más. A legérdekesebb azonban az, hogy én még sosem láttam őt ilyennek, sosem volt még szerelmes, és előnyére változott meg, rendesebb, kedvesebb, érettebb lett, a családtagokkal is sokkal jobb fej, segítőkész lett, pedig régen szinte semmit nem csinált meg, alig ismerek rá. Létezik ilyen, hogy csupán attól az érzéstől, hogy szeret valakit, ennyire jó irányba változzon meg, még ha ez nem is kölcsönös?
2016. okt. 1. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Majd elmúlik.Semmi nem változtathatja meg az alapvető tulajdonságait valakinek.
2016. okt. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1. Ez hülyeség. Az emberek igenis tudnak változni.
2016. okt. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De nem ilyen szélsőségesen ,mint ahogy a kérdező leírta.
2016. okt. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pedig tényleg jobb ember lett , nem jött össze a lánnyal ,mégsem változott vissza bunkóvá. Arról van szó , hogy fiúból férfivé ért ,amire ez a viszonzatlan érzés tanította meg. Ilyen fiatal korban talán még könnyebben változhatnak az emberek.
2016. okt. 1. 12:31
 5/5 anonim ***** válasza:

3. Szerintem ez egyáltalán nem olyan szélsőséges változás. Simán változnak ekkorát emberek, persze nem mindenki, de a szerelem tényleg fura dolgot tesz az emberrel, ahogy az is ha szerelmi csalódás ér. Én pl miután véget ért az első kapcsolatom, nekiálltam edzeni, olvasni, gitározni... Mára sportos alkatom van, rengeteget tanultam az olvasás révén, egészen megváltozott a felfogásom, egyetemre járok és a gitározással már addig jutottam hogy zenekarban is játszom. :) Mindezt úgy hogy szakítás előtt egy lusta, puhatestű, gyenge, gép előtt kockuló, nem különösebben okos ember voltam, akire valamiféle gyári munka vár volna kb...

Én ezért mondom, hogy tudnak változni az emberek, a saját bőrömön tapasztaltam meg. Elhatározás és akarat kérdése, amiket egy érzés pl szerelem simán megadhat az embernek. :)

2016. okt. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!