Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek megérne még egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megérne még egy próbát?

Figyelt kérdés

A barátommal egy éve vagyunk együtt, mindig is sokat veszekedtünk, de legtöbbször apróságokon és mindig jó volt a békülés.

Most azonban egy hónapja volt egy nagyobb vitánk, ami mindkettőnk szemében csalódás volt, bár ennek alapja is pitiáner, de azóta minden megváltozott. Folyamatos viták, a szakítás is rendszeresen feljön, különösen a héten. Részletekbe nem mennék bele, de a barátom nem becsül meg és mikor találkozunk, azt hiszem, hogy minden rendben lesz, olyan lesz, mint rég, de nem, mert, folyton megbánt én pedig mindig magamra veszem. Utána megbánja és bocsánatot kér. Én pedig adnék neki még egy esélyt, vagy esetleg tarthatnánk szünetet, ha látnám értelmét. Nem tudom, hogy valaha lehetnénk-e még boldog pár.


Mit gondoltok?


2016. okt. 21. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
A szünetnek is szakítás lesz a vége. Egy ideig még nyúzhatjátok egymást de igazából nincs értelme. Szerintem szakíts vele..ha ennyi idő alatt állandóan megbántjátok egymást akkor az a kapcsolat egyikőtökre sem lesz jó hatással. Meg fogtok sérülni idővel mindketten...
2016. okt. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hagyd már el, ha elmúltál 14!
2016. okt. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A szünet segít. De olyan szünet legyen, amelyben nem keresitek egymást, nem találkoztok, nem beszéltek egymással.. És tartson legalább 3 hétig. Ha megjelenik a hiány akkor még szeretitek egymást. Ha nem akkor nem.

Sokkal könnyebb lehet egy szakítás így, hiszen mindkét fél belátja, hogy ez maradt csak mint járható út.

Viszont amondó vagyok, hogy ha te még szereted azt, aki volt akkor hiányozni fog. Szóval érdemesebb lenne várni még ezzel a szünettel egy darabig, míg elég sok trollság össze nem gyűlik, amik könnyebb eszedbe juttatják majd, hogy ez már nem olyan mint régen és nem is lesz.

2016. okt. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen helyzetekről mindig az jut eszembe:megszórhatod a sz..rt cukorral.Attól még sz...r marad.
2016. okt. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!