Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ajándékötletek férfinak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajándékötletek férfinak?

Figyelt kérdés
A barátomnak szeretnék venni majd Karácsonyra ajándékot. Ilyen hamar gondolkodom, hogy sikerüljön összeszedni a pénzt rá. Hobbija a traktorozás és félig hentes is. Mezőgazdasági suliba jár. Nagyrészt sok mindene megvan. Nem túl drága ajándékra gondoltam. max 10ezerért.

2016. okt. 21. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Hús szeletelő traktor *-* ??? :D


Najó nem! :D ha sokat dolgozik / sulizik stb.. Lehet örülne, Karácsony után, egy pár nap kikapcsolódásra veled :) mondjuk valami fürdő - ilyesmi?


Mert ezek a hobbik nem biztos, hogy tuti ajándék ötleteket hordoznak magukkal :/

2016. okt. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Jóska bátyám facebook oldalon vannak baromi jó traktoros pulcsik. Ha gondolod privátban át tudom linkelni, csak innen szerintem törölnék reklám miatt. :D
2016. okt. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#1! vagyok.. Én is akartam írni, pulcsit - ágyneműt, van ilyen bögre - tányér stb szett is. De ezek elég kényesek, mert egyedi, de pl egy ilyen " rikító pulcsit " vagy hord vagy nem. :/
2016. okt. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm az ötleteket. ezt találtam végül ki: rendelek egy fekete vagy szürke pólót azzal a felirattal ,hogy "nincs szőke herceg fehér lovon, csak menő gyerek szép traktoron", mivel a traktort imádja. meg mellé csinálok neki egy kispárnát sötétkék színbe, és himezek bele.. egy szivet úgy a sarkába, hogy a szivnek az alja a csücske a párna egyik sarkába essen, a szivbe meg a dátumot amikor összejöttünk, és egy másik sarkába meg egy E betűt, ugye hogy én csináltam. ez milyen ötlet? nagyon gagyi?
2016. okt. 21. 20:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, aranyos, de nem nyálas! Biztos örülni fog neki..!! :)
2016. okt. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!