Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ajándékötletek egy 27 éves...

Ajándékötletek egy 27 éves férfinak diplomaosztóra?

Figyelt kérdés
Kérlek kíméljetek meg az idióta válaszoktól! :D Valami komolyabbat illik adni ilyen alkalmakkor? Mit? :D

2013. febr. 7. 19:10
 1/10 anonim válasza:
22%

I Pad

Praktikus,bárhova elvihető.Komoly munkát végez majd,tehát a netre bármikor szüksége lehet.

Én nagyon meg vagyok vele elégedve.Amióta használom,a laptop eszembe sem jut.

Fiatal pasi meg értékelni fogja,ha még nincs neki.

2013. febr. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha van rá cirka 2 kilód, akkor IPad. De ritka az, aki csak kivág ennyi pénzt zsebből.

Viszont, a műszaki témakör jó, esetleg v.milyen kiegészítő


Van v.milyen hobbija?

2013. febr. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem kell túlzásba vinni. 27 évesen nem olyan nagy dolog egy diploma. Hívd meg ebédelni vagy vacsorázni. Attól függ, hogy milyen jellegű ismeretség van köztetek.
2013. febr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem muszáj ipad, de egy jobb tablet tényleg jó ötlet :)
2013. febr. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%

Na, igen, attól is függ milyen diploma.

Orvosi vagy kulturológia. :D


Valami műszaki kütyü nem rossz ötlet.

2013. febr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24%
Mikor kezdte a főiskolát/egyetemet, hogy 27 évesen végez? Én 22 évesen fogok. Amúgy az előzőekkel egyet értek, a tablet jó ötlet. Vagy valami szakmához kapcsolódó dolog. Vagy mondjuk egy utalvány wellness-hétvégére, ha szereti az ilyesmit és egy ideje már nem volt kikapcsolódni. Ha van párja, akkor két fős utalvány.
2013. febr. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
26%
hamár off-oltál:milyen s zart végeztél el 4 év alatt?
2013. ápr. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Még nem végeztem, amint írtam. Gondolom nekem szólt a kérdésed, pedig én nem offoltam. Választ is írtam, csak visszakérdeztem. Közgáz diplomám lesz. 6+1 félév. 22 évesen fogom kézhez kapni a diplomámat akárhogy osztok-szorzok.
2013. ápr. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Értem. Nyilván nem 9 éves egyetemre járt. Az pedig, hogy valakit nem vesznek fel első próbálkozásra, vagy anyagi, egészségügyi okok miatt késik, gyakori. Én egy szép helyen egy szép ebédnek örülnék.
2013. ápr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ez már a második diplomája!
2013. ápr. 21. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!