Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány, akinek a személy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akinek a személyiségébe szerelmes vagyok, de külsőre túl teltnek érzem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A lány szeretett engem, úgy, mint még soha senki. Engem is nagyon megfogott,de valahogy zavart, hogy kicsit telt, mert engem mindig a vékony lányok vonzottak. Nem sznobériából, egyszerűen így vagyok bekötve. Csak az a gond, hogy hiába szakítottunk, egyszerűen nem bírom kiverni a fejemből ezt a lányt, mert hihetetlenül kedves és mély érzésű. És nagyon tud szeretni. Olyan, mintha nekem küldték volna.


Nem tudom, mit tegyek. Nem voltam őszinte vele, csak annyit mondtam, hogy nekem most valamiért idő kell. Pontosan tudom ugyanis, hogy egy lány önbecsülését mennyire le tudja építeni az, ha ducinak gondolja magát, és úgy érzem, ez a lány nem ezt érdemli tőlem, úgyhogy megfogadtam, hogy inkább szenvedek én, de nem teszem ezt vele. Rólam egyébként annyit, hogy egyébként valahogy képtelen vagyok párt találni, nem is voltam még soha nővel, pedig már a húszas éveim első felének végénél járok, és beteggé tesz a tudat, hogy nincs senkim.


Azon gondolkodtam, hogy ha tudom róla, hogy szeret (vagy szeretett) engem, akkor vajon elfogadná-e azt, ha azt kérném tőle, hogy ebben egy picit dolgozzon a külsején, mert úgy tudnám igazán kívánni? Amikor mondtam neki, hogy tök jól állna neki, ha a haját picit hosszabbra hagyná, meg ilyesmik, akkor azt mondta, hogy ez egyáltalán nem gond, és örült, hogy elmondtam neki. Megtenné ezt szívesen értem, vagy kár is erre gondolnom, mert nincs jogom elvárni tőle?


Hozzáteszem, a kérdés egyelőre merőben elméleti, ugyanis már eltelt annyi idő, hogy közben simán lehet valakije, csak én nem tudok róla.


2016. okt. 19. 20:36
 1/9 A kérdező kommentje:
Egyébként elnézést, hogy ilyen szókimondó a kérdés, de valahogy meg kellett fogalmaznom a problémát. A lány egyébként NEM kövér. Csak egy kicsit szeretném, ha dolgozna magán, és sokkal vonzóbbnak érezném külsőre.
2016. okt. 19. 20:38
 2/9 anonim ***** válasza:
11%

Ilyen?

[link]

2016. okt. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

1. "Rólam egyébként annyit, hogy egyébként valahogy képtelen vagyok párt találni, nem is voltam még soha nővel, pedig már a húszas éveim első felének végénél járok"


ezért megelégszel, ha ló nincs, akkor jó a szamár is!


2. kövérségen lehet változtatni, lehet mozogni együtt, egészségesen kéne táplálkozni és lehet együtt fogyni! ilyen egyszerű, és a kövérségi probléma meg van oldva!


Egyébként, ha lefogyna, akkor már álmaid nője lenne. Szóval beszéld meg vele ezt a problémádat őszintén, és ha hisztizik és nem hajlik rá, hogy lefogyjon, mert jön azzal a sallang szöveggel, hogy így fogadd el őt ahogy van, akkor bocsi, de dobd ki.


A kövérség egyébként is egészségtelen életmódra vall, ami sok betegséggel fog járni a későbbiekben.

Egy fittebb ember meg sokkal tovább élhet, nem kell orvoshoz vinnie a pénzét.

2016. okt. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát ha tényleg szerelmes vagy akkor idővel megszépűl a szemedben és tetszeni fognak a hibái
2016. okt. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

Haaat ha telleg o eleted szerelme akkor felejtsd el a kiloit, mert azon tud valtoztatni es ha ketten mentek egyutt edzeni mondvan tobb idot szeretnel vele tolteni akkor meg csak ra sem jon, h ez volt a bajod:-))


Ilyen hulyeseg mistt ne veszitsd el mert hidd el h baromi gyorsan jon valaki aki ugy es olyannak szereti amilyen:-))

2016. okt. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tartok tőle, hogy már jött is egyébként. Nem beszéltem már vele egy jó ideje. Kicsit félek felkeresni.
2016. okt. 19. 22:37
 7/9 anonim ***** válasza:
52%

Nézd, én husisabb (nem kövér) nőként mondom, hogy ha most ilyen az alkata, akkor ez csak fokozódik idővel. Harmincas éveink elején, no meg a gyerekszüléskor olyan hormonális változások állnak be egy nő szervezetében, amitől mindenképpen kikerekedik, aki erre hajlamos.

Ha neked ennyire fontos, hogy a nő vékony legyen, akkor nem jó választás hosszú távon. És ezt a nő érdekében is írom: a mostani párom imádja a telt idomaimat (az exem épp csak elfogadta). Nekem is százszor jobb olyan kapcsolatban lenni, ahol értékel a párom és ennek rendszeresen hangot is ad!

2016. okt. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Látszik hogy még fiatal vagy,ha egy amúgy mély érzésű,szimpatikus lányt elutasítasz a mert nem elég vékony.Van egy rossz hírem,nehezen fogsz olyat találni akiben mindkettő tulajdonság stimmelni fog...és milyen már az hogy feltételekkel mész kapcsolatba? ha szimpatikus,és tetszik akkor próbáld szeretni,az idő úgyis eldönti majd hogy működik-e a dolog.Ha meg nem tetszik,akkor hagyd békén.
2016. okt. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Add már meg az elérhetőségét!

Az én csajom meg 62-ről fogyott le 54-re. 176 magas és ilyen vékonyan már nem tetszik.

2016. okt. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!