Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy bírjátok hogy kamionos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírjátok hogy kamionos a párotok? Sofőrök ti hogy bírjátok a barátnőtök nélkül?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem a parom de egyre rosszabb h nem latom sokaig. Minden nap beszelunk sokat de megis olyan mint ha nem is lenne.

2016. okt. 22. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Sehogy nem bírnám, ezért nálam kizáró ok. Nem is lennék együtt kamionossal.
2016. okt. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nalunk a csaladban sok kamionos van. Edesapam elso mondata ez volt: tudod mivel jar ez.

Hat azt hittem tudtam de megse :)

2016. okt. 22. 23:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Én emiatt mentem szét a pasimmal annó. És az a vicc meg is vártam volna ,de ezek szerint ő nem szeretett eléggé...
2016. okt. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem mindenki alkalmas a tavkapcsolatra.
2016. okt. 23. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, itt sok minden múlik a párok alap személyiségén!

Elvben én sem terveznék kamionossal. De akkor az összes legyen egyedül amíg meg nem hal ?? :/ olyan társ kell nekik, aki jól bírja a távkapcsolatot. &/ vagy figyelni kell arra, hogy mindennap kommunikáljatok , mikor itthon van; közös programok, stb...

2016. okt. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Edesanyamek 29. éve hazasok, Apukam vilag eletebe sofor volt, elsonek egy cegnel volt sofor belfoldon, majd busszal jart ki kulfoldre es tobb mint 20 eve pedig kamionozik.

Anyukam nagyon nagyon nehez eset, de megis egyutt vannak, mindenki azt kerdezi hogy hogyan es azt valaszolta hogy nincs idejuk veszekedni es nem unjak meg egymast:-D

Apam nem csalta meg, nem is akarta sohasem. Nincs ra ideje mindig azt mondja.. :-D

2017. ápr. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!