Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meg fogja érteni vagy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fogja érteni vagy ne reménykedjek?

Figyelt kérdés

Barátom haza akar vinni magával a családjához bemutatni külföldre, és leszögezte, hogy autóval megyünk, mert csak az a kényelmes. Nos, tudja rólam hogy pánikrohamom van autókban, 10 perc alatt hányi kezdek, és rettegek miatta. E betegségem miatt kórházban is kezeltek már, gyógyszert viszont nem szedek, és nem is akarok. Mondtam barátomnak, hogy én biztosan vonattal megyek, mire azt felelte, "Majd meglátjuk".


Nem valami megértő? :( Én 100%, hogy nem teszem ki magam egész napos rosszullétnek és rettegésnek, ha egyszer másképp is megoldható.


N


2016. okt. 24. 12:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mit takar a "külföld"? Mert nem mindegy, hogy Bécs vagy Párizs az ut szempontjabol. Esetleg repulo? Vagy dedalon? Az nem valami durva gyogyszer, de enyhebb termeszetes nyugtatoval kombinalva (amiben max. macskagyoker van - en olyat hasznaltam) megelozi a rosszulletet es lenyugszol (de nem szedal le).

Mondjuk azt nem ertem hogyha a vonaton nem felsz akkor az autotol miert. Ugyanugy ember vezeti, ugyanugy ulsz, es a tajat latod, es ugyanugy erheti baleset. Ezt ki tudnad fejteni?

2016. okt. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Te mész vonattal ő meg megy kocsival, ennyi.
2016. okt. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle hogy "te ennyire azt akarod hogy egész nap rosszúl legyek és rettegjek utána még jó fejet vágjak a szüleidhez?" hát ha felfogja. Ha igent mond akkor minek vagytok együtt?..egy párkapcsolatban alap hogy megértőnek kell lenni a párunkkal és az ő érdekeit is nézni kell.
2016. okt. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A daedalon nem segít, ha előre pánikolok, itt pedig határozottan az lesz (vagy már van), ha tudom, hogy ennyit kell utazni autóban. Különben egy szomszédos országról van szó, úgyhogy "csak" egy teljes napot venne igénybe az autókázás.


Hatalmas különbségek vannak vonat és autó között. A vonat tágas, akkor állok fel és sétálgatok, amikor kedvem szottyan, nem vagyok odaszíjazva az üléshez egy apró, törékeny, dobozban. A vonaton nincs émelyítő benzinszag, mint egyes autókban vagy ha az ablakot lehúzom is, ömlik be a szag az előttünk haladók miatt. Az autóban látom magam előtt az utat, ami félelemmel tölt el, és veszélyesnek érzem az egészet, ezért pánikolok.

2016. okt. 24. 13:04
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha Romániáról van szó, akkor repülőt tudom javasolni, nekem anno olcsóbbra jött ki mint a vonat, és nagyon hamar ott van ("Elértük az utazómagasságot, 20 perc múlva landolunk"). Csak ne ülj abalak mellé.
2016. okt. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen, az az ország. :D bár a repüléstől azért félek, mert még sosem csináltam. Mindegy, valamivel kiütöm majd magam, de így is sokkal jobb lesz, mert nem mindegy, hogy egy teljes napon át nem eszem semmit vagy csak abban a kis időben, amíg földet nem érünk. Remélem, olcsóbb is a vonatnál.
2016. okt. 24. 13:20
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha nem érti meg, akkor abban a kapcsolatban lesznek még gondok, remélem nincs igazam. Én teljes mértékben megértelek, én kifejezetten szeretek vonatozni, ha tudom, hogy olyan helyre kell menni, ahol nem létszükséglet a kocsi, pedig nekem van is, és vezetni is tudok, csak nem szeretek.
2016. okt. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ne reménykedj! Ha most ez a probléma, akkor legközelebb, amikor nyaralni mentek, akkor mi lesz? Ha országon belül, akkor oda repülővel nem mehettek! És akkor is rosszul vagy, ha a lakóhelyeteken belül autóztok? Ezt meg kellene érteni, nem pedig úgy tenni, mint vmi gyerekes butaság... Ok, lehet rajta dolgozni, hogy elmúljon, bár én nem vagyok ilyen helyzetben, így azt sem tudom, hogy van-e erre lehetőség.
2016. okt. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
10 perc a maximum, amit el tudok viselni hányás nélkül, de pillanatokon belül nagyon rosszul leszek. Ha tudom, hogy mondjuk csak negyedórát utazunk és ismerem a környéket, akkor nem leszek rosszul, de alig várom, hogy kipattanjak a kocsiból. Amúgy én is imádok vonatozni, minden nap azzal kell jármom Pestre szerencsére. :)) ha pedig majd nyaralunk, akkor szerintem szinte bárhová el tudunk jutni vonattal.
2016. okt. 25. 19:38
 10/12 anonim ***** válasza:

Én x évente egyszer vonatozok, de ez az egy alkalom is nagy öröm. :)) Komolyan, egy más utazási forma, távoli utazáshoz pedig élmény. :))

OFF Gyerekként hálókocsiban utaztunk Bulgáriába, sosem felejtem el, boldog voltam. :)))


Kérdező, szerintem ne reménykedj a nyári vakációs vonatozásban! Aki ennyire autós, mint a párod, nem fog se egyedül utazni, se vonatozni, főleg úgy hogy nyaraláshoz cipekedni kell.

2016. okt. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!